Друк
23.08.2016

Швидкісні поїзди Укрзалізниці перевезли 10-ти мільйонного пасажира

23 серпня 2016 року швидкісний поїзд ПАТ «Укрзалізниця» перевіз десятимільйонного пасажира. Ювілейним пасажиром стала  мешканка Львова Олена Дем’янович, яка разом з сином їхала у швидкісному поїзді № 744 Львів-Київ-Дарниця.

За словами Олени, вона вперше подорожувала проїздом Інтерсіті+ і приємно здивована рівнем обслуговування: «Упродовж поїздки все сподобалося і я дуже щаслива, що українці отримали комфортабельний та європейський рівень обслуговування». Укрзалізниця привітала десятимільйонну пасажирку цінними подарунками та сертифікатами на безкоштовну подорож у вагоні 1-го класу поїзда Інтерсіті+.

Як зазначив в.о. директора з пасажирських перевезень і сервісу ПАТ «Укрзалізниця» Ігор Романків, вже тяжко уявити подорожі залізницею без поїздів Інтерсіті та Інтерсіті+, за допомогою яких пасажирам Укрзалізниці запропоновано нову швидкість та якість подорожей. «Завдяки розвитку мережі швидкісного руху та покращення якості обслуговування, ці поїзди набувають все більшої популярності серед наших клієнтів – пасажирів, тому керівництвом компанії було прийняте рішення про розвиток цих перевезень. Вже оголошено конкурс на закупівлю двох поїздів у цьому році. За фінансової можливості, у 2017 році придбаємо ще декілька таких поїздів», – зазначив Ігор Романків.

За словами в.о. директора з пасажирських перевезень і сервісу, вже пройдений шлях подолання технічних недоліків, розроблено алгоритм оперативного усунення поломок і нині робота залізничників спрямована на розвиток та вдосконалення сервісу для пасажирів: «Ми моніторимо потреби пасажирів та оперативно на них реагуємо: запроваджуємо нові маршрути, бонусну систему, робимо графік більш зручним, поліпшили якість харчування».

Про те що, поїзди Інтерсіті та Інтерсіті+ знайшли свого клієнта свідчать постійна тенденція зростання кількості пасажирів, які обирають для подорожей саме ці поїзди. Зокрема, у липні 2016 року перевезено рекордну кількість – 382 тис. осіб.  А на кінець поточного року кількість пасажирів, що скористаються швидкісними поїздами має скласти понад 3,4 млн осіб.

Довідка: Швидкісні поїзди курсують за наступними напрямками: Харківський, Львівський, Донецький, Дніпропетровський, Одеський, Тернопільський. Найбільшим попитом користуються харківський та дніпропетровський напрямки, населеність яких складає 87% та 93% відповідно за 7 місяців 2016 року. Населеність у львівському напрямку склала 70%, у донецькому – 78%.

Швидкісні маршрути обслуговують 10 електропоїздів виробництва Hyundai Rotem HRCS2 у 9 вагонній комплектації; 2 електропоїзди моделі ЕКр-1 виробництва ПАТ «КВБЗ» у 9 вагоній комплектації; 2 поїзди в складі по 5 вагонів на локомотивній тязі виробництва ПАТ «КВБЗ».