Друк
23.02.2016

Двадцятирічний хлопець, щоб зробити селфі, заліз на дах електропоїзда і отримав опіки від ураження електрострумом

21 лютого задля селфі двадцятирічний хлопець заліз на дах електропоїзда Тетерів – Київ і зазнав ураження електрострумом контактної мережі. Внаслідок дії електричної дуги він отримав опіки.

На станції Святошин потерпілого на даху електропоїзда помітив машиніст. Залізничники зняли напругу на колії та викликали швидку медичну допомогу. Хлопця доставили до клінічної опікової лікарні.

Як з’ясувалося, що на даху цього поїзда потерпілий знаходився не  сам. Разом із ним перебувала група осіб, які їхали зі станції Біличі. Залізничники стурбовані цим випадком та закликають мас-медіа не популяризувати екстрим-селфі та не проводити будь-яких конкурсів у цьому небезпечному фотожанрі. Також просимо батьків застерегти своїх дітей від ризикованих фотосесій на залізниці.

Щоб привернути до себе увагу для вражаючого ракурсу діти та молодь часто обирають залізничний рухомий склад, потрапляють в зону дії високої напруги, наближаються до пристроїв електропостачання. Небезпека смертельно травмуватися існує навіть тоді, коли знаходишся за2 м від контактної мережі, адже напруга у ній 27,5 кіловольт.

Нагадаємо, що у 2015 році внаслідок наближення до пристроїв електропостачання на залізницях електрострумом травмовано 57 людей, із яких 23 – смертельно. Серед травмованих – 20 дітей віком до 16 років, із них 10 загинули.