Друк
27.11.2014

Профспілка залізничників просить Прем’єр-міністра України вирішити долю Донецької залізниці

Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України звернулася до Прем’єр-міністра України з проханням вирішити питання щодо подальшої діяльності ДП «Донецька залізниця» та не зупиняти його роботу. Відповідне звернення було ухвалено одноголосно на засіданні Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України, що відбулося 27 листопада у Києві.

Трудовий колектив залізничників обурений тим, що в той час коли залізничники вимушені працювати в складних економічних умовах, спричинених бойовими діями на Сході країни, засоби масової інформації продовжують розповсюджувати необґрунтовану та упереджену інформацію про  фінансування сепаратизму залізничниками.

«Керівництво Укрзалізниці неодноразово зверталася до Служби безпеки України та Міністерства інфраструктури України, наголошуючи на фактах постійної потреби у відновленні залізничної інфраструктури, постраждалої внаслідок бойових дій, постачанні матеріально-технічних ресурсів для ремонту, експлуатації залізничного рухомого складу та забезпеченні інших поточних робіт. Усі прохання про надання роз’яснень щодо порядку забезпечення ДП «Донецька залізниця» були проігноровані зазначеними установами», - йдеться у листі до Арсенія Яценюка. 

Також у листі до Прем’єр-міністра зазначається, що не зважаючи на складну ситуацію Донецька залізниця продовжує залишатися відданою нашій державі та наповнювати бюджет України. «Залізничники кожного дня стоять на межі життя та смерті, намагаються виконувати свої посадові обов’язки та чесно і сумлінно виконують найголовнішу функцію – здійснення всіх видів перевезень», – йдеться у листі до Арсенія Яценюка.