Друк
07.08.2014

Населеність новопризначеного поїзда Київ-Рахів сягає 100%

Поїзд №457/458 прямого сполученням між містами Київ-Рахів користується попитом серед пасажирів. З часу здійснення першого рейсу, із 3 серпня, його населеність становить від 70 % до 100 %.

Загалом на період по 5 вересня включно у напрямку Рахова вже продано – 4,2 тис. квитків, а зворотно – понад 5 тис. квитків. Так, на поїзд у сполученні Київ – Рахів – Київ  на 9 та 10 серпня продано 99 % квитків, на 12, 15 та 18  серпня – понад 60 %, на 11 та 26 серпня – понад 70%, на 16 серпня – близько 80%.

Під час першого рейсу у Рахові поїзд зустріли не лише мешканці міста, місцева влада, а й закордонні гості з сусідньої Румунії. За словами начальника пасажирської служби Львівської залізниці Богдана Яворського, такий маршрут потрібен Закарпаттю і, у разі великого пасажиропотоку, залізничники збільшать кількість вагонів у ньому і періодичність курсування.

«Сьогодні цей поїзд курсує через день у складі 12 вагонів. Якщо така висока населеність буде за підсумками місяця, щоб можна було зорієнтуватися у пасажиропотоці і в будні, і у вихідні, то ми розглянемо можливість переведення поїзда у щоденний режим, а також за потреби, технологічно можемо додати ще два вагони, аби їх курсувало 14», — розповів Богдан Яворський.

Під час урочистостей з нагоди прибуття поїзда, місцеві мешканці висловили кілька побажань щодо підвищення зручностей пересування, зокрема просили додати кілька зупинок у гірських містечках і великих селах. Рахівчани подякували Генеральному директору Укрзалізниці Борисові Остапюку та начальникові Львівської залізниці Богданові Піху за можливість без пересадок діставатися до столиці України та за нещодавно відремонтований і переоснащений вокзал станції Рахів. Місцеві мешканці пообіцяли берегти працю залізничників та докласти максимум зусиль, аби цей поїзд завжди був популярним серед пасажирів.

 

Довідково:

Поїзд №457/458 вирушає з Києва о 15:39 у непарні дні і прибуває до Рахова о 10:56. Із Рахова поїзд вирушає о 12:08 у парні дні та прибуває до Києва о 7:00. Він робить зупинки, зокрема, на станціях Чортків, Хмельницький, Тернопіль, Ворохта, Заліщики, Коломия, Яремче та Вінниця.

Поїзд сформовано з 12 пасажирських вагонів: п’яти купейних і семи плацкартних вагонів, які підготувала Південно-Західна залізниця.