Друк

Актуальна тема

20.10.2017

Укрзалізниця спростовує інформацію про надання переваги у забезпеченні вагонами великим компаніям

Укрзалізниця не надає переваг у забезпеченні вантажними вагонами великим компаніям перед іншими учасниками ринку. Про це свідчать обсяги перевезення вантажів у найбільш затребуваному рухомому складі – напіввагонах.
19.10.2017

Реалізація житлових та інших соціальних програм дозволить Укрзалізниці зберегти кадровий потенціал та підвищити престиж професії залізничника – Євген Кравцов

Збереження кваліфікованих кадрів та залучення молодих спеціалістів, підвищення заробітної плати та збільшення розміру добових витрат на відрядження, забезпечення житлом та оздоровлення залізничників, – ці та інші актуальні питання обговорили керівники ПАТ «Укрзалізниця», Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України та голови дорожніх профорганізацій під час зустрічі 17 жовтня у Києві.
19.10.2017

Делегація Укрзалізниці бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності

Делегація ПАТ «Укрзалізниця» на чолі з в.о. голови правління Євгена Кравцова бере участь у 67-ому засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності, яке відбувається у місті Рига (Латвія) 19-20 жовтня 2017 року.
18.10.2017

З 10 грудня курсуватиме новий поїзд Одеса – Перемишль

З 10 грудня 2017 року ПАТ «Укрзалізниця» запроваджує новий поїзд № 36/35 Одеса – Перемишль. Він курсуватиме цілорічно щоденно. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов у Twitter. У складі поїзда курсуватимуть купейні вагони.
18.10.2017

З 10 грудня курсуватиме безпересадковий вагон Київ – Відень через Будапешт

З 10 грудня пасажири ПАТ «Укрзалізниця» зможуть зручно подорожувати до Австрії та Угорщини. Із введенням графіка руху пасажирських поїздів на 2017/2018 роки ПАТ «Укрзалізниця» призначило курсування безпересадкового вагона Київ – Відень, що прямуватиме через Будапешт. Вперше вагон відправиться в рейс зі столиці 10 грудня, а зворотно з Відня – 11 грудня.