Друк

Актуальна тема

21.08.2019

Проведено спільні наради з представниками бізнес-асоціацій

13 та 14 червня, 26 липня, 2 та 6 серпня 2019 року проведено спільні наради з представниками бізнес-асоціацій (Європейської Бізнес Асоціації, Української Зернової Асоціації, Американської торговельної палати в Україні) та основними вантажовласниками за участю представників Антимонопольного комітету України та Державної регуляторної служби України.
21.08.2019

Позов Олександра Бужора до Укрзалізниці безпідставний та необґрунтований

АТ «Укрзалізниця» вважає судовий позов колишнього члена правління компанії про стягнення заборгованості з оплати праці на 48,7 мільйонів гривень безпідставним та законодавчо необґрунтованим. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
20.08.2019

Укрзалізниця не купуватиме сувенірні рушники та вишиванки – розпочато службову перевірку цієї та інших абсурдних закупівель

Договори постачання сувенірної продукції – лляних рушників та жіночих і чоловічих сорочок з вишивкою ручної роботи – розірвано за взаємною згодою сторін. Відповідну інформацію про це оприлюднено на веб-порталі уповноваженого органу www.prozorro.gov.ua.
19.08.2019

Укрзалізниця планує восени оголосити рамковий тендер на закупівлю усього обсягу пального на 2020 рік

У вересні Укрзалізниця планує оголосити рамковий тендер на постачання усього обсягу пального на 2020 рік. Про це повідомив директор з питань закупівель АТ «Укрзалізниця» Сергій Довгаленко під час круглого столу з нафтотрейдерами. Захід відбувся з ініціативи товариства 16 серпня 2019 року в Києві.
16.08.2019

Укрзалізниця призначила 4 додаткові поїзди до Дня Незалежності України

До Дня Незалежності України Укрзалізниця призначила 4 додаткові поїзди. З розкладом поїздів можна ознайомитися на сайті а квитки придбати у залізничних касах або онлайн.