Друк

Актуальна тема

03.08.2020

Продаж квитків до станцій Луцьк і Тернопіль та зворотно закрито відповідно до рішень регіональних комісій

Продаж квитків на поїзди далекого сполучення до станцій Луцьк та Тернопіль і зворотно було закрито відповідно до рішення регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Протокол рішення Укрзалізниця отримала 31 липня о 19:10.
01.08.2020

Зловмисника, що здійснив напад на пасажирку поїзда Київ-Маріуполь, передано правоохоронцям

Чоловіка, який 1 серпня під час руху поїзда №9/10 сполученням Київ-Маріуполь здійснив напад на одну із пасажирок та завдав їй тілесних ушкоджень, було затримано Національна поліція України.
31.07.2020

З серпня Укрзалізниця відновлює соціальні виплати працівникам, — Іван Юрик

З 1 серпня 2020 року Укрзалізниця відновлює всі соціальні виплати, які передбачені галузевою угодою та колективним договором, які до цього були відтерміновані в часі у зв’язку з кризою спричиненою пандемією COVID-19. Також буде скасовано чотириденний робочий тиждень для працівників, яким залишилось до виходу на пенсію три та менше років, батьків-одинаків, які виховують неповнолітніх дітей. Про це повідомив в.о. голови правління компанії Іван Юрик.
31.07.2020

Укрзалізниця обрала переможця відкритого конкурсу зі страхування пасажирів від нещасних випадків на залізниці

Укрзалізниця 30 липня 2020 року завершила конкурс на обрання страховика, що надаватиме послуги обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті.
31.07.2020

Укрзалізниця з 3 серпня тимчасово скасовує зупинку низки поїздів далекого сполучення у Луцьку та Тернополі у зв’язку з посиленням карантинних заходів

Укрзалізниця, на виконання норм постанови Кабінету міністрів України №641 та рішень обласних регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 3 серпня тимчасово скасовує зупинку низки поїздів далекого сполучення у Луцьку та Тернополі у зв’язку з посиленням карантинних заходів, спричинених пандемією коронавірусу.