Друк

Актуальна тема

20.09.2019

Закон «Про залізничний транспорт» має корелювати із планом реструктуризації компанії, Євген Кравцов

Стратегія Укрзалізниці на 2019-2023 рр. – це безпрецедентний документ в новітній історії залізничної галузі України, який комплексно окреслює шляхи розвитку провідної державної компанії. Серед завдань державного рівня - задоволення потреб та очікувань у сфері пасажирських та вантажних перевезень. Завдання для розвитку компанії - підвищення ефективності, прибутковості та фінансової стабільності. Самі такі основні напрямки окреслив голова правління Укрзалізниця Євген Кравцов.
20.09.2019

Укрзалізниця розглядає чотири джерела фінансування стратегії компанії, — Євген Кравцов

Скорочення витрат, збільшення прибутковості, кредитні та інвестиційні інструменти та державна підтримка – основні джерела фінансування для реалізації стратегії Укрзалізниці. Про це в інтерв’ю спеціальному онлайн-проєкту «12 облич стратегії УЗ» повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
19.09.2019

Наше гасло «Нульова толерантність до корупції!», — Даніель Білак

Важливими принципами роботи Укрзалізниці є прозорість і доступний сервіс. Про це повідомив заступник голови наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Даніель Білак під час презентації стратегії закупівель компанії на 2019-2021 роки, що відбулася 17 вересня в Києві.
19.09.2019

Укрзалізниця ініціює проведення анкетування серед вантажовідправників, — Євген Кравцов

Укрзалізниця ініціює проведення незалежного дослідження щодо задоволеності вантажовідправників послугами залізничного транспорту. Це спільний проект Укрзалізниці, Центру транспортних стратегій (ЦТС), Європейської бізнес Асоціації (EBA) та KPMG в Україні, який дозволить Укрзалізниці отримати об’єктивну інформацію щодо якості надання послуг на залізничному транспорті та конкретних очікувань клієнтів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
19.09.2019

Керівництво виробничого структурного підрозділу «Київський центр механізації колійних робіт» доводило підприємство до збитковості

У діяльності виробничого структурного підрозділу «Київський центр механізації колійних робіт» філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин» виявлено низку недоліків та порушень за результатами 2018 року. Перевірку проводив департамент економічної та інформаційної безпеки Укрзалізниці.