Друк

Актуальна тема

19.04.2021

Після ремонту Дніпровська клінічна лікарня на залізничному транспорті може прийняти одночасно 110 хворих на коронавірус, — Іван Юрик

Укрзалізниця за підтримки Дніпропетровської ОДА та Міністерства інфраструктури України відкриває нову реанімацію й осучаснені відділення для прийому хворих на COVID-19 у Дніпрі. У чотирьох відділеннях цього медичного закладу днями завершено ремонтні роботи та підготовлено нову реанімацію для прийому хворих із коронавірусною інфекцією. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час робочої поїздки до Дніпра.
19.04.2021

Укрзалізниця роз‘яснює ситуацію з постачанням дизпального

Укрзалізниця наразі має 2 контракти на поставку 10 тис. тонн дизельного пального. Водночас через відмову постачальників відвантажувати пальне за договорами компанія має запас дизельного пального на 4 доби.
17.04.2021

Укрзалізниця оновлює список рейсів на Великодні свята, щоб уникнути скупчень в поїздах та на вокзалах

Попит на перевезення в період великодніх та травневих свят продовжує зростати. Укрзалізниця ставить пріоритетом безпеку пасажирів, відтак на найбільш популярні напрямки додає рейси заздалегідь. Це забезпечить більш рівномірний розподіл пасажиропотоку, щоб в потягах було можливо зберігати соціальну дистанцію та пасажири на вокзалах були розмежовані в часі й менше перетинались.
16.04.2021

Укрзалізниця завершила службове розслідування сходження 6 вагонів поїзда Інтерсіті+ Київ — Запоріжжя

Укрзалізниця завершила службове розслідування сходження 6 вагонів поїзда Інтерсіті+ Київ — Запоріжжя. Попередні причини аварії підтвердилися — грубі порушення в утриманні верхньої будови колії. За службове недбальство буде звільнено 6 працівників керівного складу Придніпровської залізниці.
16.04.2021

Ужгород стане залізничним хабом між Україною та Європою, — Іван Юрик

Реконструкція євроколії від станції Чоп до станції Ужгород значно покращить залізничне сполучення з Європою. Пасажири, які прямують зі Словаччини та Угорщини, зможуть доїжджати до Ужгорода та далі вже робити пересадку на поїзди, що курсують широкою колією, та навпаки. Про це під час брифінгу у Верховній Раді повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.