Друк

Актуальна тема

22.07.2019

Kyiv Citу Express – проект, що реанімує міську столичну електричку

Укрзалізниця ініціювала створення робочої групи, яка розгляне питання передачі міських електричок назад, залізничникам. Це дозволить реалізувати проект Kyiv Citу Express, у першу чергу оптимізувати використання рухомого складу та запобігати таким ситуаціям, коли поїзди взагалі не виходять на маршрут. Про це розповів директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький в інтерв’ю ЦТС.
19.07.2019

Укрзалізниця включила VIP-вагон до складу поїзда № 29/30 Київ — Ужгород

Укрзалізниця включила VIP-вагон до складу поїзда № 29/30 Київ — Ужгород. Він курсуватиме під № 0.
18.07.2019

Укрзалізниця пропонує приватним операторам будувати та ремонтувати вантажні вагони на заводах компанії, — Андрій Рязанцев

АТ «Укрзалізниця» запропонувало бізнесу послуги з будівництва та ремонту вантажних вагонів на зустрічі з найбільшими власниками приватних парків вагонів. Наразі заводи компанії можуть будувати різні види піввагонів, фітингові платформи та незабаром для замовлення будуть доступні зерновози. Також Укрзалізниця може проводити ремонти будь-якої складності. Про це розповів під час зустрічі з представниками компаній приватних залізничних операторів директор з розвитку бізнесу Укрзалізниці Андрій Рязанцев.
17.07.2019

Укрзалізниця придбає 10 нових пасажирських вагонів, завдяки яким збільшить кількість рейсів до Маріуполя

Укрзалізниця додатково закупить 10 нових пасажирських вагонів, з яких буде сформовано поїзд до Маріуполя. Рішення про внесення змін до фінплану компанії, якими передбачено фінансування закупівлі, на сьогоднішньому засіданні схвалив Уряд.
17.07.2019

Укрзалізниця відкрила оновлений пішохідний перехід у Біличах на Київщині

Сьогодні, 17 липня, відбулося відкриття оновленого пішохідного переходу через залізничні колії на станції Біличі у смт Коцюбинське Київської області. У заході взяли участь член правління АТ «Укрзалізниця» Ремігіуш Пашкевич, директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький та інші гості.