Друк

Актуальна тема

26.05.2020

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на низку поїздів Інтерсіті+

Укрзалізниця розпочинає поступове відновлення руху пасажирських поїздів. Зокрема, компанія відкрила продаж квитків на 5 швидкісних поїздів Інтерсіті+, які відправляться в рейси з 1 червня.
26.05.2020

Укрзалізниця введе в дію новий договір на перевезення вантажів без змін вартості послуг, — Роман Веприцький

АТ «Укрзалізниця» імплементує новий договір на перевезення вантажів без жодних змін у вартості послуг. Про це повідомив в.о. члена правління АТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький під час засідання робочої групи з оперативного розв'язання питань логістики у сільському господарстві.
26.05.2020

Укрзалізниця спростовує будь-які закиди про незаконність дій під час проведення тендеру на закупівлю моторних олив

Укрзалізниця спростовує усі твердження про буцімто незаконні дії під час проведення закупівлі моторних олив й наголошує, що тендер проводиться в рамках діючого законодавства, що було підтверджено позицією Антимонопольного комітету України.
26.05.2020

Заява щодо директора з розвитку бізнесу АТ "Укрзалізниця" Андрія Рязанцева

Заява щодо директора з розвитку бізнесу АТ "Укрзалізниця" Андрія Рязанцева. Правління АТ «Укрзалізниця» вважає, що усі співробітники компанії мають дотримуватися кодексу етики та сімейних цінностей. Повідомляємо, що на даний момент Андрій Рязанцев не є працівником АТ "Укрзалізниця".
25.05.2020

АМКУ визнав правомірними дії тендерного комітету Укрзалізниці при закупівлі мастил

Антимонопольний комітет України визнав дії тендерного комітету Укрзалізниці при закупівлі олив та мастильних матеріалів повністю правомірними. Укрзалізниця здійснює зазначені закупівлі відповідно до чинного законодавства та за ринковими цінами.