Друк

Актуальна тема

11.07.2020

З наступного тижня Укрзалізниця відновлює курсування 38 приміських та 3 регіональних поїздів

З наступного тижня Укрзалізниця відновлює курсування 34 приміських та 3 регіональних поїздів, з яких 30 – територією обслуговування Південно-Західної залізниці та 4 — Придніпровської. У зазначених поїздах діятимуть обмеження щодо кількості пасажирів — у межах кількості місць для сидіння.
10.07.2020

Укрзалізниця готова вже в серпні відновити повноцінне пасажирське сполучення, — Іван Юрик

У разі покращення епідемічної ситуації Укрзалізниця планує в серпні повноцінно відновити залізничне сполучення. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час робочої поїздки до Західної України.
10.07.2020

Укрзалізниця відновлює курсування приміських поїздів Коростень — Овруч — Виступовичі та Бахмач — Сновськ

З 11 липня Укрзалізниця відновлювлює приміське пасажирське сполучення на напрямках Коростень — Овруч — Виступовичі та Бахмач — Сновськ. Загалом по всій території України вже вийшли на маршрути 666 приміських поїздів.
10.07.2020

Залізничники завершують відновлення колій, пошкоджених повенями на Івано-Франківщині, — Іван Юрик

Залізничники завершують відновлення колій на Івано-Франківщині, пошкоджених внаслідок повені. Наразі на перегоні Заболотів — Видинів, який постраждав найбільше, проводиться капітальний ремонт 8 кілометрів колій. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час робочої поїздки до регіональної філії «Львівська залізниця».
09.07.2020

Укрзалізниця планує наприкінці липня — на початку серпня розпочати процедуру закупівлі олив та мастильних матеріалів за рамковою угодою

Укрзалізниця планує наприкінці липня — на початку серпня 2020 року розпочати процедуру закупівлі олив та мастильних матеріалів за рамковою угодою.