Друк

Актуальна тема

24.02.2020

Укрзалізниця вкотре спростовує публікацію про нібито непрозорість тендеру на закупівлю пружних скріплень на платформі ЕСЕРР

Укрзалізниця вкотре спростовує неправдиву інформацію, поширену деякими інтернет-виданнями щодо закупівлі матеріалів для ремонту колії в рамках співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР). Компанія закликає ЗМІ не поширювати фейки в інтересах окремого виробника скріплень та надає детальні роз’яснення з цього питання.
24.02.2020

У конкурсі на закупівлю дизельного пального за рамковою угодою зголосилися взяти участь 12 компаній

На конкурс із закупівлі 200 тис. тонн дизельного пального за рамковою угодою для потреб залізничної галузі на 2020 рік подали свої пропозиції 12 компаній.
24.02.2020

Залізничники Львівської магістралі ліквідовують наслідки негоди

Внаслідок шквального вітру на території обслуговування регіональної філії «Львівська залізниця» зафіксовано падіння дерев на колію та нависання гілок на лініях електропередач, що завадили роботі залізничної інфраструктури та обладнання на станції Ходорів, дільницях Львів — Сапіжанка, Оброшино — Щирець, Любінь Великий — Комарно, Яблонька — Соколики — Сянки, Рожнятів — Долина, Глибочок Великий — Озерна, Озерна — Зборів.
22.02.2020

Поїзд 5/6 Київ-Москва пройшов профілактичну санітарну обробку на території України

Лабораторне дослідження у Росії не виявило коронавірусу у громадянки Китаю, яку зняли з цього поїзда напередодні.
21.02.2020

Санітарні заходи щодо поїзда № 6 Київ — Москва, з якого зняли громадянку Китаю з симптомами респіраторного захворювання, будуть забезпечені

За попередньою інформацією, пасажирку із симптомами респіраторного захворювання виявлено під час проходження митно-прикордонного контролю на залізничній станції Суземка (РФ). З метою виключення підозри на коронавірус вагон поїзда, у якому подорожувала китаянка, було відчеплено на станції Брянськ.