Друк

Актуальна тема

29.01.2020

Укрзалізниця вивчає можливість капітального ремонту швидкісних поїздів Skoda на власних потужностях

Укрзалізниця має намір провести капітальний ремонт двох електропоїздів EJ675 Skoda City Elephant на власних потужностях. Про це повідомив член правління АТ «Укрзалізниця» Франтішек Буреш.
28.01.2020

На Черкащині двоє чоловіків побили чергову по переїзду

Двоє чоловіків на Черкащині побили чергову по переїзду. Інцидент стався цієї ночі на перегоні Цвіткове — Володимирівка.
27.01.2020

Наглядова рада УЗ посилює зусилля у протидії корупції

Наглядова Рада Укрзалізниці на своєму засіданні 23 січня прийняла рішення утворити Комітет з питань комплаєнсу та антикорупції. Комітет наглядатиме за тим, яких зусиль докладає Компанія для навчання керівництва і працівників етичній поведінці при веденні діяльності і яких – для посилення боротьби з корупцією. Очолить Комітет Сергій Лещенко, членами Комітету також будуть Адомас Аудіцкас та Андерс Ослунд.
27.01.2020

Потреба у фінансуванні оновлення локомотивного парку Укрзалізниці становить понад 51 млрд грн на 6 років

Орієнтовний обсяг необхідного фінансування для оновлення локомотивного парку Укрзалізниці на сьогоднішній день становить приблизно 51,2 млрд грн протягом 6 років. Про це повідомив член правління АТ «Укрзалізниця» Франтішек Буреш під час засідання міжфракційного депутатського об’єднання «Розвиток сучасних ринкових відносин у сфері енергетичної, екологічної та транспортної інфраструктури задля побудови успішної європейської держави».
27.01.2020

На Закарпатті водій вантажівки ЗІЛ спричинив ДТП на переїзді

Сьогодні, 27 січня, близько полудня на залізничному переїзді 110 км перегону Буштина — Тячів Ужгородської дирекції залізничних перевезень водій вантажного автомобіля ЗІЛ спровокував аварію із пасажирським поїздом № 14 сполученням Київ — Солотвино.