Друк

Актуальна тема

20.11.2019

Укрзалізниця обговорила шляхи покращення співпраці з виробниками та постачальниками мастильних матеріалів

Укрзалізниця зацікавлена у співпраці безпосередньо з виробниками мастильних матеріалів при закупівлі їхньої продукції для потреб залізничної галузі.
20.11.2019

Зробили «двійника»: у Коростені намагалися за кошти Укрзалізниці відремонтувати приватний локомотив

У Коростенському локомотивному депо намагалися приховати факт ремонту приватного тепловоза. Зловмисники перебили номери агрегатів тягача, зробивши з нього, так би мовити, двійника аналогічного локомотива Укрзалізниці. Про це повідомив директор департаменту економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця» Олег Назарук.
20.11.2019

Послуги з перевезення у вагонах Укрзалізниці можна буде придбати лише через ProZorro.Продажі, — Євген Кравцов

Сто відсотків послуг з перевезення вантажів у вагонах Укрзалізниці реалізовуватимуться через майданчик ProZorro.Продажі. Наразі перевізник та електронна торгова система працюють над синхронізацією своїх програмних продуктів. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
19.11.2019

Звіт про результати управління в Укрзалізниці

Наглядова рада АТ «Укрзалізниця» у тісній співпраці з правлінням ухвалила ключові управлінські документи, які мали закласти правильні інституційні основи для розвитку компанії, а саме Статут, Кодекс етики, Політику запобігання та протидії корупції та інші внутрішні політики та процедури. Наглядова рада також допомогла із розробкою політики здійснення державної власності щодо АТ «Укрзалізниця» й довгострокової Стратегії АТ «Укрзалізниця» перед затвердженням їх Урядом.