Друк

Актуальна тема

22.10.2019

На залізничну інфраструктури та її розвиток необхідно 108 млрд грн на рік, – Ремігіуш Пашкевич

Для утримання залізничної інфраструктури та її подальшого розвитку необхідно приблизно 108 млрд грн на рік. Про це повідомив член правління АТ «Укрзалізниця» Ремігіуш Пашкевич в інтерв’ю проєкту «12 облич стратегії Укрзалізниці».
21.10.2019

Роз’яснення у відповідь на статтю Агії Загребельської щодо конкурсу з відбору страховика пасажирів на залізничному транспорті

Оскільки договори зі страховиками за результатами конкурсу з відбору страховика пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті не були укладені і результати конкурсу не були затверджені правлінням компанії, а отже страхові наслідки залишилися незмінними, пасажирам не завдано жодної шкоди та не спричинено збитків. Такі роз’яснення компанія надала у відповідь на коментарі колишньої держуповноваженої АМКУ Агії Загребельської.
18.10.2019

Тариф на доступ до залізничної інфраструктури має бути єдиним для всіх учасників ринку, — Ремігіуш Пашкевич

Переходу на модель відкритого ринку вантажних і пасажирських перевезень та виділенню окремого оператора інфраструктури в ремонтно-холдинговій структурі має передувати чітке визначення методології формування тарифу на доступ до інфраструктури, вважає член правління АТ «Укрзалізниця» Ремігіуш Пашкевич.
18.10.2019

Залізниця — лідер рейтингу інфраструктури України, — Євген Кравцов

Глобальний рейтинг World Economic Forum присвоїв Україні 57 місце у світі за розвитком інфраструктури. Таку позицію у світовому рейтингу здебільшого забезпечили показники розвитку залізниці, яка випередила автодорожній, авіаційний та морський транспорт України. Про це розповів у Facebook голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
18.10.2019

Тендерна документація проекту електрифікації напрямку Долинська — Миколаїв — Колосівка на фінальній стадії

Підготовка тендерної документації для проекту модернізації та електрифікації напряму «Долинська — Миколаїв — Колосівка» знаходиться на фінальній стадії. Про це розповів член правління Укрзалізниці Ремігіуш Пашкевич, коментуючи розвиток інфраструктури залізниці проєкту «12 облич стратегії Укрзалізниці».