Друк

Актуальна тема

19.04.2019

Укрзалізниця переглядає ставки плати за використання власних вагонів компанії, — Андрій Рязанцев

Укрзалізниця встановлює нові ставки плати за використання власних вагонів компанії. Вони опубліковані у сьогоднішньому номері газети «Урядовий кур’єр» і наберуть чинності через 30 днів з дати їх офіційного опублікування. Про це повідомив директор з економіки і фінансів АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев.
18.04.2019

Тепер між Дніпром і Перемишлем — пряме залізничне сполучення

Укрзалізниця запроваджує курсування безпересадкових вагонів сполученням Дніпро — Перемишль. Вперше вони вирушать з Дніпра вже завтра, 19 квітня 2019 року.
17.04.2019

У Києві пройшло засідання загальних зборів Міжнародної асоціації ТМТМ

У Києві пройшло засідання загальних зборів Міжнародної асоціації «Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут». За результатами роботи члени асоціації схвалили та підписали спільний протокол. Наступне засідання Міжнародної асоціації ТМТМ пройде влітку в столиці Казахстану.
17.04.2019

Залізничники стривожені: з наближенням літа побільшало випадків травмування дітей

Вскочити в халепу — швидко, а от вибратися з неї — довго, складно й дорого. Емоційні та самовпевнені підлітки, а часом і дорослі люди навіть не усвідомлюють, яка небезпека їх може чекати під час експериментів з гаджетами в непризначених для цього місцях, а також під час спроби щось поцупити на залізниці. Так, 13 квітня о 15:25 на 19-ій колії Технологічного парку станції Одеса-Східна підліток 2006 року народження при спробі зробити селфі піднявся на дах цистерни та був уражений електричним струмом. Потерпілого доставлено до опікового центру клінічної лікарні міста Одеса.
16.04.2019

У Києві розпочалось засідання робочої групи з розвитку Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту

Сьогодні, 16 квітня, у Києві розпочалось засідання робочої групи з розвитку Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту. Зібрання робочої групи передує проведенню чергового засідання загальних зборів «Міжнародної асоціації» Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут», які пройдуть завтра.