Друк

Актуальна тема

18.08.2017

Укрзалізниця проводитиме клірингові операції у співпраці з Банком «Розрахунковий Центр»

Публічні акціонерні товариства «Українська залізниця» та «Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках» підписали Угоду щодо обслуговування операцій Укрзалізниці з державними цінними паперами. За умовами угоди Розрахунковий центр гарантуватиме уникнення операційних і фінансових ризиків при операціях Укрзалізниці з державними облігаціями на фінансовому ринку України.
18.08.2017

Залізничники та аграрії планують збільшити парк вагонів-зерновозів та використовувати нові технологічні підходи в організації перевезень зернових

Уже за кілька тижнів залізничники та аграрії планують визначити, яку кількість вагонів-зерновозів бажають придбати окремі агрохолдинги, а також лізингові умови, на яких ці вагони надаватимуться Укрзалізниці. Така домовленість стала результатом зустрічі 17 серпня в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова із представниками Української зернової асоціації, що представляє 90% експорту зернових та олійних культур.
17.08.2017

У серпні збільшено періодичність курсування поїзда Одеса – Кишинів

З серпня 2017 року збільшено періодичність курсування поїзда № 642/641 сполученням Кишинів – Одеса з двох разів на тиждень до чотирьох. До сьомого вересня поїзд курсуватиме щоденно з четверга по неділю.
17.08.2017

Уточнена інформація щодо перевезень зернових вантажів

Наразі значна частина вагонів навантажених зерном, затримуються через те, що не можуть пройти контроль лабораторій з перевірки якості зерна при портових елеваторах.
17.08.2017

«Оголосимо 15 тендерів по 10 тисяч тонн, якщо не вдається перейти на формульне ціноутворення під час закупівлі пального» - Євген Кравцов

Через скаргу нафтотрейдерів 15 серпня відмінено процедуру закупівлі 90 тис. тонн дизельного пального для ПАТ «Укрзалізниця». Оскільки механізм закупівлі великої партії дизпального із застосуванням формульного підходу перегляду ціни заблоковано, ПАТ «Укрзалізниця» оголошуватиме низку тендерів на невеликі обсяги.