Друк

Актуальна тема

05.08.2021

Залізничники отримали підвищені на 10 % заробітні плати

Укрзалізниця за липень виплатила залізничникам підвищені заробітні плати. Збільшені на 10 % годинні тарифні ставки та посадові оклади отримали працівники, які мають оклад менше 30 тис. грн. Це показник поступового економічного росту та фінансового оздоровлення Укрзалізниці, — повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.
05.08.2021

Укрзалізниця призначила додаткові літні поїзди до Рахова та Одеси

Зважаючи на пікову сезонну популярність маршрутів, Укрзалізниця призначила додаткові поїзди та збільшила кількість місць у деяких наявних поїздах.
04.08.2021

Укрзалізниця призначила додатковий поїзд зі Львова до Херсона та збільшила кількість місць на рейсах до Ужгорода

Зважаючи на пікову сезонну популярність маршрутів до курортів під час літніх перевезень, Укрзалізниця призначає додатковий поїзд у південному напрямку та збільшує кількість вагонів на наявних рейсах у західному напрямку.
04.08.2021

Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут має стати одним із драйверів спрощення процедур міжнародної торгівлі, — Іван Юрик

Розвиток Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту дозволить спростити процедури міжнародної торгівлі товарами, адже сучасна економічна ситуація вимагає пошуку нових підходів, серед яких чільне місце посідає їх транспортування. Таку думку висловив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик, відкриваючи засідання Робочої групи з розвитку ТМТМ, що проходитиме 4-5 серпня в Києві.
03.08.2021

До кінця 2021 року один із двох поїздів Skoda вийде на маршрут після ремонту

Один із двох електропоїздів Skoda вийде на маршрут після ремонту вже до кінця цього року. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.