Друк

Актуальна тема

09.04.2020

Донецька залізниця закуповує медичні маски за цінами на 5 % нижчими за ринкові

Регіональна філія «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» уклала договір на постачання медичних масок для залізничників по 14,5 грн за одиницю. При цьому, за даними Донецької торгово-промислової палати, у квітні середня оптова ціна такої маски становить 15,2 грн. Отже, інформація про те, що зазначена регіональна філія придбала засоби захисту за завищеними цінами, поширена інтернет-виданням «Залізниця без корупції», не відповідає дійсності.
08.04.2020

Укрзалізниця презентувала вантажовідправникам новий продукт для ефективної організації залізничної логістики за нижчими цінами

Укрзалізниця 7 квітня 2020 року презентувала учасникам ринку новий продукт для ефективної організації залізничної логістики. Він передбачає побудову довгострокових партнерських відносин на засадах фіксованої ціни, гарантовану поставку вагонів на весь період співпраці та здешевлення послуги перевезення залежно від строку дії контракту. Презентація пройшла в онлайн-режимі засобами відеозв’язку Skype, до якої приєдналися близько 230 учасників.
08.04.2020

Працівники локомотивного депо «Кременчук» повністю забезпечені засобами індивідуального захисту

Працівники локомотивного депо «Кременчук» регіональної філії «Південна залізниця» повністю забезпечені засобами індивідуального захисту. Інформація поширена у ЗМІ, що зазначеним працівникам сьогодні видали паперові маски, не відповідає дійсності.
07.04.2020

Укрзалізниця вже перевезла до місць роботи понад 8600 працівників екстрених служб

Починаючи з 1 квітня 2020 року Укрзалізниця вже перевезла службовими поїздами більше 8000 медиків, майже півтисячі працівників поліції та близько 30 співробітників ДСНС. Всього перевезено понад 8600 працівників екстрених служб. Проїзд у службових поїздах для них безкоштовний.
07.04.2020

Укрзалізниця увійшла до числа рекордсменів у системі Prozorro.Продажі

АТ «Укрзалізниця» стала лідером за конкурентністю та доходом серед державних компаній, які використовують електронну систему Prozorro.Продажі з моменту початку роботи майданчика з 2016 року.