Друк

Актуальна тема

27.02.2021

Пасажири з квитками до чи з Івано-Франківщини зможуть їхати за графіком до 6 березня включно

Згідно з постановою #154 Кабінету міністрів України від 24 лютого, Укрзалізниця з 7 березня і до кінця дії посиленого карантину в Івано-Франківській області призупинить висадку та посадку пасажирів у регіоні.
26.02.2021

Укрзалізниця розробляє цільову модель організації пасажирських перевезень, — Олександр Перцовський

Системною проблемою залізничних пасажирських перевезень не займалися більше 25 років. Криза карантинного року знову підняла проблему на поверхню, демонструючи, що зволікати з реформою вже не можна. Таку думку висловив в.о. члена правління АТ «Укрзалізниця», директор філії «Пасажирська компанія» Олександр Перцовський, коментуючи ЦТС шляхи розвитку пасажирських перевезень.
26.02.2021

У запровадженні нових сервісів Укрзалізниця відштовхується від побажань пасажирів, — Олександр Перцовський

Під час запровадження нових послуг та сервісів Укрзалізниця відштовхується не від своєї суб’єктивої думки, а від short-листа побажань пасажирів. Про це в ексклюзивному інтерв’ю виданню «Центр транспортних стратегій» повідомив в.о. члена правління АТ «Укрзалізниця», директор філії «Пасажирська компанія» Олександр Перцовський.
26.02.2021

Володимир Жмак провів всеукраїнський селектор із залізничниками та галузевими профспілковими організаціями

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак провів всеукраїнський селектор щодо соціальних питань залізничників. У заході, який також транслювався онлайн, взяли участь кілька тисяч працівників регіональних філій і філій, їх структурних підрозділів та галузевих профспілкових органів різних рівнів, а також представники вільних профспілок.
26.02.2021

Укрзалізниця планує вийти на чистий прибуток за підсумками 2021 року в обсязі 3,5 млрд грн, — Володимир Жмак

Укрзалізниця очікує за підсумками роботи у 2021 році отримання чистого прибутку у обсязі 3,5 млрд грн. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак під час всеукраїнського селектору щодо соціальних питань залізничників.