Друк

Актуальна тема

12.06.2021

Правоохоронці та Укрзалізниця з'ясовують причини смерті пасажира поїзда Рахів — Київ

Укрзалізниця висловлює щирі співчуття рідним та близьким померлого пасажира поїзда № 358 Рахів — Київ. Наразі правоохоронці разом із залізничниками з'ясовують причини його смерті.
11.06.2021

На Південній залізниці відкрили Центр з управління персоналом

Укрзалізниця відкрила в Харкові Центр з управління персоналом. Він надаватиме послуги у сфері управління персоналом семи підрозділам регіональної філії «Південна залізниця». Про це розповів під час відкриття в.о. члена правління АТ «Укрзалізниця» Іван Синяков.
11.06.2021

Укрзалізниця завершила ремонт ще однієї Pesa та додає рейси за маршрутом Київ — аеропорт «Бориспіль»

Попит пасажирів на експрес з Києва до Міжнародного аеропорту «Бориспіль» та зворотно зростає. У травні заповненість цього потяга в середньому за добу становила 41%, а вже з початку червня ця цифра сягала 71%.
11.06.2021

Укрзалізниця збільшує кількість веловагонів у Карпатах

Укрзалізниця реагує на пропозиції пасажирів стосовно додаткових сервісів у потягах. І, враховуючи початок велосезону в Карпатах, продовжує обладнувати приміські електропотяги спеціальними тримачами для велосипедів. Так, з 12 червня почне курсувати електропоїзд № 7001/7002 сполученням Львів — Мукачево — Львів, у якому можна буде комфортно перевозити велосипеди.
11.06.2021

Укрзалізниця призначає поїзди зі столиці до Рахова, Кам’янця-Подільського та Ковеля

У зв'язку зі стрімким підвищенням попиту Укрзалізниця призначила додатковий нічний швидкий фірмовий поїзд № 243/244 Київ — Рахів — Київ. Він курсуватиме через день з Києва з 17 червня по непарних числах, а з Рахова з 18 червня по парних.