Друк

Актуальна тема

03.07.2020

Кабінет Міністрів України вніс зміни до складу правління АТ «Укрзалізниця»

Рішенням Кабінету Міністрів України Івана Синякова призначено в.о. члена правління АТ «Укрзалізниця». Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду 1 липня.
03.07.2020

У конкурсі на обрання страховика, що надаватиме послуги обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті, взяли участь 8 компаній

Укрзалізниця 3 липня провела розкриття конкурсних пропозицій учасників відкритого конкурсу на обрання страховика, що надаватиме послуги обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті.
02.07.2020

Укрзалізниця продовжує курсування ще 6 регіональних поїздів

Укрзалізниця призначила рейси ще шести регіональним поїздам. Вони прямуватимуть із Києва до Жмеринки, Фастова, Шостки, Конотопа, Неданчичів та Славутича з 3 липня та будуть курсувати у передвихідні та вихідні дні.
02.07.2020

Укрзалізниця звільнила керівників депо станції Миколаїв за допуск до курсування поїзда в несправному стані

Укрзалізниця звільнила керівників пасажирського вагонного депо станції Миколаїв, які випустили на маршрут поїзд Апостолове — Херсон у неналежному стані. Зокрема, припинено трудові відносини з начальником депо та його заступником, який відповідає за експлуатацію рухомого складу.
01.07.2020

Увага учасникам відкритого конкурсу з відбору страховика пасажирів

Розкриття конкурсних пропозицій учасників відкритого конкурсу з обрання страховика, що надаватиме послуги обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті, відбудеться 3 липня 2020 року о 10:00 в офісі АТ «Укрзалізниця» (кімн. 116).