Друк

Актуальна тема

25.02.2022

У зв'язку з небезпекою продовження курсування АТ “Укрзалізниця” скасовує низку приміських поїздів по всій країні

З 25 лютого скасовано приміські поїзди Київського регіону, що курсують з Києва в напрямку Тарасівки, Фастова, Зернового, Ворожби, Конотопа, Шостки, Василькова, Коростені, Тетеріва, Малина та між цими пунктами. Електропоїзди, що курсують зазвичай до Бучі зі Святошино та Борщагівки, продовжать ходити, але тепер курсуватимуть лише до Ірпеня.
25.02.2022

Близько 80% пасажирських поїздів Укрзалізниці продовжують курсувати країною

Залізничники роблять усе, щоб дати людям можливість пересуватись країною та покидати небезпечні зони. На жаль, забезпечити дотримання графіка наразі не є можливим, тож поїзди продовжують рухатись із затримками через оперативні зміни маршрутів, зниження швидкості поблизу станцій з бомбосховищами та очікування безпечного «вікна» для проїзду.
25.02.2022

Укрзалізниця призначає додаткові поїзди сполученням Львів – Держкордон (Медика) – Львів

Зважаючи на суттєве зростання пасажиропотоку у сполученні Львова та Державного кордону України з Республікою Польща, Укрзалізниця організовує додаткові поїзди за маршрутом Львів – Держкордон (Медика, Польща) – Львів. Вони курсують щодня, до відміни.
25.02.2022

Укрзалізниця скасовує з 25 лютого приміські поїзди між Донецькою областю та Харковом

З міркувань безпеки пасажирів Укрзалізниця скасовує з 25 лютого приміські поїзди, що курсують між Донецькою областю та Харковом.
24.02.2022

Задля безпеки громадян Укрзалізниця тимчасово зупинила рух поїздів до Харкова, змінила рух окремих поїздів та готова евакуювати мешканців міст поряд з лінією розмежування

Станом на 10:00 24 лютого більшість пасажирських поїздів, всі поїзди до Києва та зі столиці, а також поїзди західного напрямку курсують за графіком. Поїзди східного напрямку продовжують рух на безпечній швидкості, при цьому можливі сповільнення та зупинки з міркувань безпеки біля станцій, що обладнані укриттями. Це стосується напрямку Маріуполя через Дніпро. Рух поїздів до Харкова тимчасово зупинено.