Друк

Актуальна тема

15.12.2017

Будь-які звинувачення у дискримінації ГМК з боку Укрзалізниці – безпідставні, – Євген Кравцов

Євген Кравцов відкинув звинувачення у дискримінаційних підходах під час розподілу піввагонів парку Укрзалізниці щодо підприємств гірничо-металургійного комплексу. Про це він заявив на робочій зустрічі керівного складу товариства з представниками ГМК України, яка відбулась 15 грудня з ініціативи менеджменту товариства.
15.12.2017

Євген Кравцов: Укрзалізниця планує закінчити 2017 рік з прибутком – 100 млн грн за міжнародними стандартами звітності

ПАТ «Укрзалізниця» стає прибутковою, відкритою та прозорою компанією. Про це під час підсумкової прес-конференції розповів в.о. голови правління товариства Євген Кравцов. Він повідомив, що 2017 рік компанія планує закінчити з прибутком – 100 млн грн за міжнародними стандартами звітності. Наразі кредитний портфель Укрзалізниця зменшила майже на 5 млрд грн.
15.12.2017

Укрзалізниця стала найбільшим виробником вантажних вагонів в Україні та масштабно оновила пасажирський рухомий склад, – Євген Кравцов

Укрзалізниця у 2017 році виготовила найбільше вантажних вагонів за останні 7 років, розпочала оновлення локомотивів, придбала 50 пасажирських вагонів та модернізувала електрички. Про такі підсумки роботи галузі розповів на прес-конференції в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
15.12.2017

Євген Кравцов відкрив після реконструкції адміністративну будівлю філії «Центр діагностики залізничної інфраструктури»

Новостворена філія «Центр діагностики залізничної інфраструктури» ПАТ «Укрзалізниця» тепер має свою адміністративну будівлю. В її урочистому відкритті після реконструкції 14 грудня взяв участь в.о. голови правління товариства Євген Кравцов. Ця філія за рішенням правління була створена на початку липня цього року.
14.12.2017

Заява ПАТ «Укрзалізниця» щодо переговорів про рівень оплати праці залізничників

Питання випереджаючого зростання рівня заробітної плати працівників галузі є пріоритетним для керівництва ПАТ «Укрзалізниця». Це, зокрема, передбачено і Стратегією розвитку компанії. Дії правління товариства є послідовними і доказовими.