Друк

Актуальна тема

17.09.2019

Укрзалізниця викрила в одному з підрозділів акціонерного товариства нестачу товарно-матеріальних цінностей більш ніж на 3 млн грн

Понад 3 млн грн майнової шкоди завдали АТ «Укрзалізниця» посадові та матеріально-відповідальні особи виробничого підрозділу «Синельниківське пасажирське вагонне депо» філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця». Це встановлено в результаті проведення інвентаризації товарно-матеріальних цінностей цього депо при зміні керівництва. АТ «Укрзалізниця» направить матеріали перевірки до правоохоронних органів для прийняття процесуального рішення.
16.09.2019

Вандали 172 рази псували приміські поїзди Укрзалізниці

З початку 2019 року вандали 172 рази псували приміські поїзди Укрзалізниці. Через таки дії зловмисників компанія зазнала збитків майже на 12,5 млн грн.
16.09.2019

Укрзалізниця своєчасно здійснила чергову виплату за єврооблігаціями

Укрзалізниця своєчасно та в повному обсязі погасило наступну частину єврооблігацій у сумі 150 млн дол. США, дебютний випуск яких відбувся у 2013 році, та виплатила черговий купонний дохід за ними. Обидва платежі здійснені відповідно до встановленого графіку. Таким чином, впродовж 2019 року вже погашено 60% основної суми залучення, а саме 300 млн дол. США. Решта 200 млн дол. США залишаються до погашення в наступні 2 роки. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
16.09.2019

Укрзалізниця оголошує відбір виробника ескалаторів для вестибюлю центрального залізничного вокзалу в Києві

Укрзалізниця оголошує відбір виробника ескалаторів для вестибюлю вокзалу станції Київ-Пасажирський. Придбати зазначене обладнання планується з використанням фінансового лізингу.
13.09.2019

Послуга резервування спеціальних вагонів для людей з інвалідністю тепер доступна онлайн, — Євген Кравцов

12 вересня Укрзалізниця запровадила новий онлайн-сервіс, який дозволяє оформити замовлення на перевезення у спеціально обладнаному вагоні для людей з інвалідністю. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.