Друк

ЗМІ про Укрзалізницю

15.02.2018

И.о. главы "Укрзализныци" Евгений Кравцов: "Укрзализныце" нужно выплатить 39 миллиардов гривен долгов

Исполняющий обязанности руководителя «Укрзализныци» Евгений Кравцов в интервью УНИАН рассказал, как планирует бороться с корупцией и неэффективностью работы компании, почему в 2018-м грядет новое повышение цен на перевозки пассажиров и грузов, и как можно восполнить хроническую нехватку подвижного состава.
20.11.2017

Євген Кравцов: Не можу сказати, що "Укрзалізниця" існує без прив'язки до Дубневичів

Новий керівник "Укрзалізниці" розповів про вплив братів Дубневичів на компанію, мільярдні розкрадання, тарифи на пасажирські та вантажні перевезення і ноу-хау, які найближчим часом планують запровадити в УЗ.
03.11.2017

Євген Кравцов, в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця»: Укрзалізниця має рухати країну вперед

З підписанням Асоціації з ЄС Україна зобов’язалась протягом семи років реформувати одну з найважливіших державних монополій – транспортну монополію Укрзалізниці. Доки у Верховній Раді йдуть дискусії з приводу рамкового закону, який окреслить напрямки та механізми змін, в самому підприємстві зміни вже йдуть. Насамперед у корпоративному управлінні, модернізації та боротьбі з корупцією. Напередодні Дня залізничника Укрінформ поспілкувався з в.о. голови правління Укрзалізниці Євгеном Кравцовим, який розповів, коли ж українці зможуть нарешті відчути ефект від зусиль по реформуванню галузі.