Друк

ЗМІ про Укрзалізницю

14.03.2019

Інтерв'ю з Євгеном Кравцовим: "До кінця року "Укрзалізниця" презентує новий стандарт пасажирських вагонів"

Українська залізниця працює над запуском нових напрямків; готують і заходи для підвищення комфорту в потягах. На актуальні питання роботи залізничної галузі відповів голова правління АТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов в інтерв'ю "Сегодня".
24.07.2018

Євген Кравцов: "Укрзалізниця" працює над створенням хабової моделі пасажирських перевезень

В.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов розповів "РБК-Україна", що в цьому році держкомпанія побудує двісті вагонів, у перспективі запустить потяг чотирьох столиць, розширить географію поїздок на поїзді "Інтерсіті", потурбується про те, де пасажирам розігрівати у вагоні обід, як планує підвищувати безпеку руху та багато іншого.
23.07.2018

Євген Кравцов: Перші локомотиви General Electric УЗ очікує отримати до жовтня

В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов про те, які зміни чекають компанію, як буде працювати нова наглядова рада, про будівництво євроколії, локомотиви General Electric, проект Hyperloop і багато іншого - в інтерв'ю для "РБК-Україна".
05.06.2018

Євген Кравцов: "Без доган і штрафів потяги в Україні не їздять"

32-річний виконуючий обов'язки керівника "Укрзалізниці" Євген Кравцов переконаний, що без матеріальних стимулів примусити людей працювати ефективно неможливо. Це та багато інших актуальних питань він обговорив із кореспондентом Петром Биляном.
27.02.2018

Швидше, зручніше, дорожче: Чого чекати пасажирам Укрзалізниці в 2018-му

Фінансовий план на 2018 рік, залізничне сполучення з аеропортом «Бориспіль», три десятки тепловозів General Electric, зростання цін на залізничні квитки та ринкові ціни на вантажні перевезення. Укрзалізниця стала одним з ключових ньюзмейкерів останніх тижнів. «Громадське» поспілкувалося з виконувачем обов'язків голови правління компанії Євгеном Кравцовим про те, як Укрзалізниця зароблятиме, на що витрачатиме й чого чекати пасажирам.