Друк
31.03.2021

Керівництво регіональної філії «Південно-Західна залізниця» та представники міста Бровари обговорили питання покращення приміського залізничного сполучення

29 березня 2021 р. директор виконавчий регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Артем Миронович провів робочу зустріч з мером міста Бровари Ігорем Сапожком та депутатами місцевого самоврядування щодо реалізації можливості запровадження проєкту запуску човникового руху за напрямком Київ – Бровари—Київ.

 

Під час зустрічі залізничники продемонстрували оновлений та модернізований електропоїзд, який у разі потреби та при виконанні певних умов, буде впроваджено.

«Ми раді можливості підтримати місто Бровари у питанні перевезення пасажирів приміським залізничним транспортом. Адже наш проєкт спрямовано на розвантаження міста від заторів на автошляхах при стрімкому зростанні кількості населення,— сказав під час зустрічі керівник залізниці Артем Миронович. — У свою чергу, від органів місцевої влади ми очікуємо зниження ставки земельного податку та 100% компенсації за перевезення пільговиків та повного погашення заборгованості за попередні періоди. Метою нашого проєкту є запуск модернізованого електропоїзда та будівництво нових платформ».

За словами Артема Мироновича, було досягнуто домовленості щодо організації у 2021 р. низки спільних заходів, спрямованих на покращення приміського залізничного сполучення між містами Києвом та Броварами. Наразі є готовність запустити тестовий електропоїзд, який допоможе визначитися, як саме повинен працювати залізничний транспорт на даному напрямку.

Модернізований електропоїзд — це:

*новий формат зовнішнього фарбування;

*облаштування головних вагонів місцями для пасажирів з обмеженими можливостями (які пересуваються на інвалідному візку);

*спеціальне фарбування дверних ручок та міжвагонних дверей для людей зі слабким зором;

*використання зовнішніх освітлювальних світильників для підсвічування зони посадки і висадки пасажирів;

* головні вагони облаштовано системами для перевезення велотранспорту;

*встановлено систему контролю куріння в тамбурах вагонів, датчики сигаретного диму з виводом звукового сигналу, систему пожежної сигналізації та аерозольного пожежогасіння.