Друк
25.03.2021

На Придніпровській магістралі виконали перший етап ремонтних робіт на залізничній частині Амурського мосту, що в м. Дніпро

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» оновили мостове полотно на одному з прогонів залізничної частини Амурського мосту через річку Дніпро. 

 

Під час п’ятиденного «вікна» залізничники вклали 82 погонні метри безбаластного мостового полотна замість 246 зношених дерев’яних брусів у межах мостового прогону №15.

Заміна дозволить зменшити експлуатаційні витрати на утримання залізничного мосту (дерев’яні бруси є вкрай дефіцитним матеріалом і потребують оновлення кожні 6-8 років) і подовжить строк експлуатації мостової споруди. Виконані роботи також підвищать безпеку руху на напрямі Покровськ – П’ятихатки, де курсують швидкісні поїзди «Інтерсіті+».

У ремонтних роботах були задіяні персонал і техніка АТ «Укрзалізниця», зокрема, фахівці Дніпровського мостобудівельного поїзда філії «Центр з будівництва та ремонту інженерних споруд», колійних машин Придніпровської дирекції філії «Центр з будівництва та ремонту колії» та Дніпровської дистанції колії регіональної філії «Придніпровська залізниця». 

Загалом на залізничній частині Амурського мосту необхідно укласти плити безбаластного мостового полотна в межах 12 прогонів. Весь обсяг  капітальних робіт заплановано виконати впродовж 2021-2023 років.