Друк
25.03.2021

За два місяці енергетики Придніпровської залізниці виконали значні обсяги робіт з реконструкції та ремонту контактної мережі

У січні-лютому 2021 року фахівці господарства електропостачання регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» виконали значний комплекс робіт для забезпечення надійної роботи пристроїв електропостачання та безпеки руху поїздів.

 

Зокрема, було виконано ревізію й регулювання більш як 112 км контактної підвіски, заміну 29 дефектних опор контактної мережі і 16 зношених жорстких поперечок, переведено навантаження на 35 нових опор контактної мережі.

Тривала спільна з фахівцями філії «Енергоремотранс» робота з реконструкції контактної мережі на ділянці активного руху швидкісних пасажирських поїздів Сухачівка – Діївка – Горяїнове, де  було встановлено 24 опори контактної мережі та 16 жорстких поперечок.

Придніпровські енергетики також перевлаштували  1,5 км контактної мережі, встановили 22 опори контактної мережі, 4 анкери, 5 жорстких поперечок і змонтували два ізолюючі спряження на місці облаштування обхідної залізничної розв’язки, якою буде здійснюватися рух поїздів на час будівництва автотранспортної магістралі через річку Дніпро в м. Запоріжжя.