Друк

Новини

24.01.2014

На станції Олександрівка Одеської залізниці введено в експлуатацію систему електричної централізації стрілок та сигналів

Наприкінці минулого року на Одеській залізниці було введено в експлуатацію електричну централізацію стрілок та сигналів станції Олександрівка з будівництвом нового посту ЕЦ (Знам’янська дирекція залізничних перевезень). Впровадження системи електричної централізації стрілок та сигналів сприяє удосконаленню процесу перевезень, підвищенню пропускної та переробної спроможності станції, а також рівня безпеки руху поїздів і умов праці одеських залізничників.
23.01.2014

У складних погодних умовах залізничники Південної магістралі забезпечують безперебійний рух поїздів

Залізничники Південної магістралі вживають усіх можливих заходів, аби за складних погодних умов гарантувати безперебійні безпечні перевезення пасажирів та вантажів. Усі поїзди відправляються згідно з графіком, затримок у русі немає.
23.01.2014

У 2013 році енергетики Придніпровської залізниці на головних напрямках модернізували контактну мережу та удосконалили пристрої електропостачання

Минулого року працівники служби електропостачання Придніпровської залізниці виконали значний обсяг робіт з модернізації контактної мережі на головних напрямках вантажного та пасажирського руху, а також тягових підстанцій, рухомого складу і пристроїв електропостачання.
22.01.2014

У 2013 році через недотримання правил поведінки на об’єктах Донецької залізниці смертельно травмовано 76 громадян

Через порушення правил безпеки та поведінки на залізничному транспорті на станціях та перегонах Донецької залізниці травмовано 133 громадянин, проти 105 у 2012 році. Травмування зі смертельним наслідком отримали 76 громадян, проти 63 у 2012 році.