Друк
29.01.2014

У 2013 році на Південній залізниці через власну необережність травмувалося 95 осіб

Із січня по грудень 2013 року на інфраструктурних об’єктах Південної залізниці сталося 95 випадків травмування осіб, не пов’язаних з виробництвом, у тому числі 57 зі смертельними наслідками. Серед травмованих 4 дітей віком до 16 років, 1 з яких загинула. Третина від загальної кількості травмованих осіб зловживали спиртними напоями.

Як свідчить аналіз подій, більшість нещасних випадків зі сторонніми особами – 59 – сталися на перегонах Південної залізниці. Майже 68% з них мали смертельні наслідки. Рідше місцем травмувань громадян стають станції магістралі – 36 нещасних випадків.

В усіх випадках причиною нещасть стала необачність, поспіх, невиправданий ризик самих постраждалих та недотримання елементарних правил поведінки на об’єктах залізниці. При цьому 34 травмовані особи перебували в стані алкогольного сп’яніння.

Найчастіше залізничники фіксували наступні порушення «Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України»:

- ходіння по залізничних  коліях – 20 випадків;

- знаходження ближче 0,5 метра від краю платформи, колії при прийнятті (відправленні) або прослідуванні поїзда – 20 випадків;

- перехід залізничних колій у невстановленому місці, порушення правил переходу через залізничні колії – 39 випадків;

- посадка (висадка) на ходу поїзда – 2 випадки;

- дорожньо-транспортних пригод на переїздах – 2 випадки.

Залізничники Південної магістралі звертаються до громадян з проханням дотримуватися правил перебування на об’єктах залізничного транспорту, відповідально ставитися до власного життя та безпеки руху поїздів.

Прес-центр Південної залізниці