Друк
28.01.2014

Придніпровські залізничники в умовах рясних опадів забезпечують безперебійний та безпечний рух поїздів

У регіонах обслуговування Придніпровської магістралі (Дніпропетровщина, Криворіжжя, Запорізька область, Крим) другий день поспіль ідуть рясні опади – сніг та місяцями дощ, однак навіть за умов складної зимової погоди залізничники забезпечують стабільний рух пасажирських та вантажних поїздів.

Найбільша висота снігового покриву (до 30 см) спостерігається по Дніпропетровській дирекції залізничних перевезень – на станціях Верхівцеве, Дніпропетровськ, Синельникове-1,2, Чаплине, П’ятихатки, а на території Криму опади у вигляді дощу, який часом переходить у мокрий сніг, при температурій близько 0º С супроводжуються вітром швидкістю до 30 м\сек.

У ніч на 28 січня для організації безперебійного та безпечного руху поїздів на Придніпровській магістралі працювали 3011 залізничників та 14 одиниць спеціальної техніки – для снігоприбирання та обдуву стрілочних переводів. Також ведеться прибирання снігу з території вокзалів і станцій.

По Кримській дирекції залізничних перевезень на окремих ділянках виконується  профілактичний підігрів проводів контактної мережі, щоб запобігти їх обледенінню.

Роботи зі снігоприбирання триватимуть цілодобово до стабілізації погодних умов.

Залізничники закликають водіїв автотранспорту жорстко дотримуватися правил дорожнього руху під час перетину переїздів. Пасажирам рекомендуємо бути особливо обережними на об’єктах залізничної інфраструктури.

Прес-центр ДП «Придніпровська залізниця»