Друк

Новини

24.06.2021

На Придніпровській залізниці машиніст електровоза був травмований унаслідок хуліганської витівки невідомих осіб

Регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» закликає правоохоронні органи знайти та покарати хуліганів, дії яких спричинили тяжку травму її працівника.
24.06.2021

Придніпровські залізничники наголошують на тому, що основною причиною травмувань невиробничого характеру є особиста необережність громадян, і закликають дотримуватись правил безпеки

У січні-травні 2021 року на коліях регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» травми невиробничого характеру отримали 27 осіб, 14 з них — зі смертельними наслідками.
24.06.2021

Любителі графіті на приміських поїздах за п’ять місяців 2021 року завдали Придніпровській залізниці збитків на понад 26 тис. гривень

У січні-травні 2021 року в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» було зафіксовано 19 випадків вандалізму щодо приміських поїздів. Збитки магістралі з урахуванням витрат на відновлення склали майже 148 тис. грн.
24.06.2021

Дитячий заклад «Молода гвардія» Південної залізниці почав сезон відпочинку

Згідно з відповідними рішеннями Кабінету Міністрів України та враховуючи пом’якшення карантинного режиму на території України дитячий заклад оздоровлення «Молода гвардія» Південної залізниці, що на Полтавщині, відкрив сезон відпочинку.
17.06.2021

На Придніпровській магістралі спільно з правоохоронцями шукали шляхи ефективної протидії розкрадачам вантажів і залізничного майна

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» відбулася зустріч керівництва магістралі з представниками правоохоронних органів Дніпропетровської та Запорізької областей. Обговорювалися шляхи посилення взаємодії для більш ефективної протидії злочинам на залізниці.