Друк

Новини

24.04.2014

На Придніпровській залізниці у чотири рази зросла кількість бронювань квитків онлайн

Послуга бронювання квитків за допомогою Інтернету набуває надзвичайної популярності серед пасажирів Придніпровської магістралі.
24.04.2014

На Придніпровській магістралі у травні проведуть місячник безпеки для школярів

З 5 до 30 травня у навчальних закладах, розташованих поблизу залізничних колій, проведуть місячник профілактично-роз’яснювальної роботи. Мета заходу - запобігання випадкам травмування дітей та підлітків на залізничному транспорті.
24.04.2014

Одеська залізниця продовжує створювати комфортні умови для інвалідів

У першому кварталі поточного року залізничники продовжили створювати належні умови для комфортного перебування осіб із особливими потребами на території вокзалів та станцій Одеської залізниці. Незважаючи на складну фінансову ситуацію, залізничники роблять посильний внесок для покращення умов перебування на об’єктах залізничної інфраструктури інвалідів.
23.04.2014

Шевченківська дистанція захисних лісонасаджень перевиконала заплановані об’єми робіт

За 2013 рік Шевченківська дистанція захисних лісонасаджень по догляду за захисними лісонасадженнями і смугою відводу залізниці у порівнянні з планом перевиконала обсяги робіт на 0,3%. Зокрема було виконано: санітарні рубки вибіркові на 386,8 га, рубка чагарників у насадженнях на відновлення – 50,6 га, очищення лісонасаджень від захаращеності – 248,5 га, а вирубка чагарників у смузі відводу залізниці становила 434,5 га.
23.04.2014

Одеська залізниця обмежила використання службових автомобілів

З метою економії коштів Одеська залізниця обмежила використання службових автомобілів. Наразі від експлуатації відставлено майже чотири десятки автомобілів. Підвезення оперативної зміни працівників управління та чергування забезпечують 3 службових автомобілі, 1 з яких по апарату безпеки руху поїздів і автотранспорту залізниці, які чергують на території паркувального майданчика перед будівлею управління залізниці.