Друк

Новини

07.04.2014

На Львівській залізниці триває підготовка до найактивнішого сезону – літніх перевезень

До цьогорічного сезону літніх перевезень Львівська магістраль готує рухомий склад, вокзали та станційну інфраструктуру, проводить додаткові навчання та інструктажі для працівників.
07.04.2014

Дитяча залізниця «Мала Південна» готується до нового сезону

На дитячій залізниці «Мала Південна» Південної магістралі почалася активна підготовка до нового сезону. Юні залізничники – вихованці Малої Південної – разом зі своїми наставниками прибирають територію та готують до роботи залізничну інфраструктуру.
07.04.2014

За тиждень на Придніпровській магістралі попередили 11 крадіжок

На минулому тижні, з 1 по 6 квітня 2014 року, працівники воєнізованої охорони Придніпровської залізниці запобігли 11 спробам розкрадання вантажів та майна залізниці на суму майже 1,5 тис. грн. При цьому було затримано 13 зловмисників.
04.04.2014

50 ветеранів Південної магістралі відпочинуть у Миргороді

3 квітня делегація з 50 ветеранів-залізничників вирушила на відпочинок за безкоштовними путівками до однієї з найпопулярніших відомчих оздоровниць Південної магістралі – санаторію ім. М.В.Гоголя, що у Миргороді.
03.04.2014

Львівська залізниця до весняно-літнього сезону підготувала 97 одиниць колійної техніки

Структурні підрозділи служби колії Львівської магістралі щорічно у зимовий період працюють над ремонтом техніки, призначеної для виконання колійних робіт. Перед весняно-літнім сезоном проводять комісійний огляд цих машин. Відповідну перевірку провели і у Львівському центрі механізації колійних робіт, що розташований у с. Великий Глибочок Тернопільської області.