Друк

Новини

07.05.2014

Ретропоїзд Південної залізниці вирушить у День Перемоги у перший рейс

9 травня 2014 року о 10:00 з вокзалу Харків-пасажирський перший рейс здійснить ретропоїзд Південної залізниці. Першими пасажирами святкового рейсу стануть ветерани Південної магістралі.
07.05.2014

Спроби піднятися на дахи поїздів, локомотивів та вагонів закінчуються смертельними наслідками

У четвер, 1 травня, на станції Підзамче у Львові стався трагічний випадок — тринадцятирічна дівчинка, порушуючи правила безпеки на залізничних об’єктах, вилізла на дах вагону порожньої цистерни, що знаходилась на колії вантажного парку, та була смертельно травмована струмом високої контактної напруги.
07.05.2014

Одеська залізниця готується до літніх пасажирських перевезень

На Одеській залізниці активно проводиться підготовка пасажирських вагонів до літніх перевезень. Наразі підготовлено 329 вагонів, у тому числі із системою кондиціювання повітря 115 вагонів.
06.05.2014

На Одеській залізниці підбили підсумки конкурсу дитячого малюнка

Минулого тижня на Одеській залізниці в ході проведення Тижня охорони праці відбувся конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Акція проходила під гаслом «Безпечна праця батьків – моє щасливе майбутнє». Кожен малюнок оригінальний, але на зображенні обов’язково присутній елемент охорони праці.
06.05.2014

Львівська дитяча залізниця відкриватиме сезон руху поїздів 11 травня

Новий сезон перевезень на Львівській дитячій залізниці відкриють у неділю, 11 травня. Урочистості з нагоди відкриття розпочнуться об 11:00 год. на станції Сонячна (з боку вулиці Стрийської). До старту сезону тут готувалися 645 школярів, які упродовж року навчалися у гуртках Львівської дитячої залізниці.