Друк

Новини

19.05.2014

Придніпровські залізничники проводять місячник підвищення дохідності у приміському сполученні

На Придніпровській магістралі проходить місячник підвищення дохідності у приміському сполученні. Стартував він 12 травня і має на меті підвищити фінансову дисциплінованість пасажирів, які користуються приміськими потягами, а також перевірити роботу залізничників, задіяних у цьому сегменті пасажирських перевезень (квиткових касирів, членів поїзних бригад, інструкторів по роботі з провідниками, чергових турнікетних систем та ін.).
19.05.2014

На Львівській залізниці для відновлення руху потягів на перегоні Самбір-Дрогобич ліквідували 18 розмивів

Залізничники Львівської магістралі ліквідували наслідки розмиву земляного полотна на 52-53 км перегону Дрогобич-Дубляни Самбірські. Рух потягів на ділянці відновили у неділю, 18 травня, о 16:58 год. Зараз тут цілодобово чергують працівники колійного господарства залізниці.
16.05.2014

Упродовж 2014 року на Південній залізниці проведено ремонтно-колійні роботи на 56,3 км колії та 40 стрілочних переводах

У межах підготовки до літніх пасажирських перевезень колійники Південної залізниці виконують планові ремонтно-колійні роботи на головних напрямках пасажирського та вантажного руху (Гребінка – Полтава, Куп’янськ – Тополі, Основа - Букино, Харків – Лозова, Гребінка – Ромодан - Кременчук, Ворожба – Суми - Люботин, Полтава - Кременчук).
16.05.2014

На Львівській залізниці негода спричинила розмив земляного полотна

Під час нічного обходу колії залізничники Львівської магістралі виявили розмив земляного полотна на 52 км ПК9-10 перегону Дрогобич – Дубляни Самбірські, що стався внаслідок підняття рівня води біля залізничної колії вздовж річки Бистриця та прориву дамби малої гідроелектростанції з подальшим затопленням колії. Відтак, перегон о 4:25 год закрили для руху поїздів.
16.05.2014

Львівська залізниця у 2014 році передбачила 75 млн грн на укріплення земляного полотна колій та мостів

Повені та паводки з-поміж усіх інших природних явищ несуть найбільшу небезпеку та збитки для магістралі. Втім залізничники переконані, що якісний поточний ремонт на складних об’єктах допомагає суттєво зменшити вплив стихії.