Друк
13.05.2014

На Одеській залізниці посилять контроль за проїздом у приміських поїздах

З 12 травня поточного року на Одеській залізниці оголошено проведення Місячника з підвищення дохідності від перевезення пасажирів у приміському сполученні. В цей період буде посилено контроль за дотриманням пасажирами порядку оформлення проїзних документів. Проте метою місячника є не тільки підвищити дохідність від перевезень, а й перевірити якість обслуговування громадян у поїздах приміського сполучення.

Вже розроблені та затверджені графіки проведення рейдів у поїздах приміського сполучення. На вокзалах та станціях організовано оповіщення населення про проведення місячника через оголошення та гучномовний зв'язок, посилено роботу посадкових бригад працівниками усіх підприємств дирекцій залізничних перевезень.

Упродовж місяця буде посилена робота посадкових бригад щодо недопущення до посадки у поїзди пасажирів без проїзних документів, вилучатимуть підроблені посвідчення, недійсні абонементні квитки та квитки вихідного дня. Особливу увагу звертатимуть на облік пасажирів пільгових категорій, зокрема, студентів, дітей віком від 6 до 14 років. Також залізничники перевірятимуть відповідність вартості придбаних пасажирами квитків фактичній дальності поїздки.

Одеська залізниця нагадує пасажирам про особисту відповідальність за безквитковий проїзд. Обов’язково слід зберігати квиток до закінчення поїздки приміським поїздом і пред’являти його за вимогою осіб, які здійснюють контроль. У іншому разі пасажиру доведеться сплачувати за проїзд вдруге.