Друк

Новини

13.05.2014

На Одеській залізниці посилять контроль за проїздом у приміських поїздах

З 12 травня поточного року на Одеській залізниці оголошено проведення Місячника з підвищення дохідності від перевезення пасажирів у приміському сполученні. В цей період буде посилено контроль за дотриманням пасажирами порядку оформлення проїзних документів. Проте метою місячника є не тільки підвищити дохідність від перевезень, а й перевірити якість обслуговування громадян у поїздах приміського сполучення.
13.05.2014

У приміських поїздах Львівської залізниці проведуть місячник підвищення дохідності

Від 12 травня на Львівській магістралі стартував місячник підвищення дохідності від пасажирських перевезень у приміському сполученні. Залізничники разом із працівниками УМВС щоденно перевірятимуть електро- та дизель-поїзди для виявлення безквиткових пасажирів та контролю за роботою провідників.
12.05.2014

Вагонне депо Котовськ збільшує обсяги виробництва за рахунок освоєння деповського ремонту вантажних вагонів

Нещодавно в експлуатаційному вагонному депо Котовськ відбулася урочиста подія – з деповського ремонту випущено перший вантажний вагон-зерновоз.
08.05.2014

На Придніпровській залізниці вшанували ветеранів Великої Вітчизняної війни

Напередодні 69-ї річниці Великої Перемоги на Придніпровській залізниці тепло привітали ветеранів та учасників Великої Вітчизняної війни. Зустріч традиційно ініціювала Рада ветеранів магістралі, де сьогодні обліковується понад 30 тис. осіб.
08.05.2014

На Львівській залізниці пройшов День охорони праці

До Дня охорони праці, який у світі відзначили 28 квітня, Львівська магістраль організувала низку інформаційно-просвітницьких заходів задля попередження виробничого травматизму та підвищення рівня безпеки залізничників.