Друк

Новини

23.05.2014

Майже триста пенсіонерів Придніпровської залізниці вирушили на відпочинок у відомчі оздоровниці

Цьогорічний сезон у відомчих оздоровницях Придніпровської магістралі вже відкрито: у приазовські пансіонати «Прибій» та «Запоріжжя» на 12-денний відпочинок прибули 296 пенсіонерів-залізничників. «Прибій» розмістив у себе 200 осіб, «Запоріжжя» - 96.
22.05.2014

З вини водіїв на переїздах Придніпровської залізниці цього року сталися дві дорожньо-транспортні пригоди

Протягом січня-квітня 2014 року на залізничних переїздах та коліях Придніпровської магістралі сталися 2 дорожньо-транспортні пригоди, в результаті яких постраждали дві людини. За аналогічний період минулого року зареєстровано таку ж кількість ДТП, однак без травмованих. Крім того, було затримано два поїзди сумарно на 3 години 14 хвилин.
22.05.2014

На Донецькій залізниці почастішали випадки розкрадання вантажів та матеріальних цінностей залізниці

Останнім часом на Донецькій залізниці частішають випадки масових та організованих злочинних посягань на державне майно у вигляді зловмисного пошкодження засобів сигналізації та зв’язку, рухомого складу, верхньої будови колії та іншого інженерно-технічного облаштування, а також розкрадання вантажів.
22.05.2014

Частина пасажирських поїздів дальнього та приміського сполучення змінили маршрут через блокування моста на Донецькій залізниці

22 травня 2014 року у зв'язку з блокуванням залізничного моста на перегоні Насвітевич – Рубіжне закрито рух на ділянці Сватове – Лисичанськ. У зв'язку з цим відбулися зміни у графіку руху низки пасажирських поїздів дальнього та приміського сполучення.
22.05.2014

Заборгованість держадміністрацій перед Придніпровською залізницею за приміські перевезення пільговиків наближається до 12 млн грн.

Заборгованість місцевих держадміністрацій перед Придніпровською залізницею за пільгові перевезення пасажирів приміськими поїздами у січні-квітні 2014 року склала 11 млн 861,5 тис. грн.