Друк

Новини

23.05.2014

Олександра Зарубу призначено першим заступником начальника Одеської залізниці

Наказом Генерального директора Укрзалізниці №245/ос від 21.05.2014 р. першим заступником начальника Одеської залізниці призначено Олександра Володимировича Зарубу.
23.05.2014

Майже триста пенсіонерів Придніпровської залізниці вирушили на відпочинок у відомчі оздоровниці

Цьогорічний сезон у відомчих оздоровницях Придніпровської магістралі вже відкрито: у приазовські пансіонати «Прибій» та «Запоріжжя» на 12-денний відпочинок прибули 296 пенсіонерів-залізничників. «Прибій» розмістив у себе 200 осіб, «Запоріжжя» - 96.
22.05.2014

З вини водіїв на переїздах Придніпровської залізниці цього року сталися дві дорожньо-транспортні пригоди

Протягом січня-квітня 2014 року на залізничних переїздах та коліях Придніпровської магістралі сталися 2 дорожньо-транспортні пригоди, в результаті яких постраждали дві людини. За аналогічний період минулого року зареєстровано таку ж кількість ДТП, однак без травмованих. Крім того, було затримано два поїзди сумарно на 3 години 14 хвилин.
22.05.2014

На Донецькій залізниці почастішали випадки розкрадання вантажів та матеріальних цінностей залізниці

Останнім часом на Донецькій залізниці частішають випадки масових та організованих злочинних посягань на державне майно у вигляді зловмисного пошкодження засобів сигналізації та зв’язку, рухомого складу, верхньої будови колії та іншого інженерно-технічного облаштування, а також розкрадання вантажів.
22.05.2014

Частина пасажирських поїздів дальнього та приміського сполучення змінили маршрут через блокування моста на Донецькій залізниці

22 травня 2014 року у зв'язку з блокуванням залізничного моста на перегоні Насвітевич – Рубіжне закрито рух на ділянці Сватове – Лисичанськ. У зв'язку з цим відбулися зміни у графіку руху низки пасажирських поїздів дальнього та приміського сполучення.