Друк

Новини

21.05.2014

Працівники дистанції колії Одеса-Сортувальна «по гарячих слідах» затримали розкрадачів майна залізниці

Працівники дистанції колії Одеса-Сортувальна «по гарячих слідах» затримали злочинців, що викрали два дросель-трансформатори (прилад для пропуску тягового струму вагою 100 кг).
21.05.2014

На Донецькій залізниці почастішали випадки протиправного втручання в діяльність залізничного транспорту

Останнім часом на Донецькій залізниці вкрай загострилось становище, пов’язане з розкраданням об’єктів інфраструктури. Щодобово на Донецькій залізниці виникають масові та організовані злочинні посягання на державне майно у вигляді зловмисного пошкодження засобів сигналізації та зв’язку, рухомого складу, верхньої будови колії та іншого інженерно-технічного облаштування. І, на жаль, випадки посягання на державне майно частішають.
20.05.2014

Донецька залізниця працює в штатному режимі, рух вантажних і пасажирських поїздів забезпечується

Донецька залізниця працює в штатному режимі. Пасажирські та приміські поїзди курсують згідно з діючим графіком руху, з урахуванням змін, що відбулися 2 травня 2014 року.
19.05.2014

За чотири місяці 2014 року на Одеській залізниці зросло навантаження зернових вантажів

Одеська залізниця у січні-квітні 2014 року навантажила майже на півмільйона тонн (492,2 тис. тонн або 54%) більше зернових вантажів порівняно з аналогічним періодом минулого року. Таке зростання навантаження зернових сталося завдяки рекордному врожаю 2013 року у регіоні обслуговування Одеської залізниці і в Україні в цілому, а також завдяки позитивній кон’юнктурі цін на зерно на світовому ринку.
19.05.2014

Придніпровські залізничники проводять місячник підвищення дохідності у приміському сполученні

На Придніпровській магістралі проходить місячник підвищення дохідності у приміському сполученні. Стартував він 12 травня і має на меті підвищити фінансову дисциплінованість пасажирів, які користуються приміськими потягами, а також перевірити роботу залізничників, задіяних у цьому сегменті пасажирських перевезень (квиткових касирів, членів поїзних бригад, інструкторів по роботі з провідниками, чергових турнікетних систем та ін.).