Друк

Новини

29.08.2014

Постраждалі будинки внаслідок аварії на Черкащині будуть відновлені у найкоротші терміни

Працівники структурних підрозділів служби будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд Одеської залізниці завершують демонтаж чотирьох житлових будинків та двох господарських споруд (магазину та СТО), що постраждали внаслідок сходу вагонів з нафтою на станції Городище. Уже найближчим часом на їх місці будуть зведені нові.
29.08.2014

Київська дитяча залізниця завершує сезон - 2014

31 серпня Київська дитяча залізниця завершує сезон-2014. Наприкінці літніх шкільних канікул Південно-Західна залізниця запрошує маленьких та дорослих пасажирів вирушити у подорож дитячим поїздом. Ви зможете проїхатися від станції Яблунька та ст. Вишенька. По дорозі насолодитися мальовничим ландшафтом Сирецького парку та весело провести останній день літа.
28.08.2014

Новий корпус відомчого дитячого табору в Одеській області введено в експлуатацію

Новий корпус відомчого дитячого оздоровчого табору ім. Л. Шевцової сьогодні було урочистості введено в експлуатацію. Відтепер маленьких відпочивальників порадує ще один сучасний корпус. Окрім традиційних караваю та перерізання стрічки до уваги почесних гостей було запропоновано невеликий виступ постійних відпочивальників табору.
27.08.2014

За тиждень на Придніпровській залізниці попередили три крадіжки майна та вантажів

З 18 по 25 серпня 2014 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської магістралі запобігли трьом спробам розкрадання вантажів та майна залізниці на суму понад 730 гривень. За підозрою у їх скоєнні було затримано три особи.
27.08.2014

Придніпровська магістраль ретельно готується до нового опалювального сезону

На Придніпровській залізниці ведуться активні роботи з підготовки до опалювального сезону. Загалом у рамках програми підготовки господарства та кадрів залізниці до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 рр. передбачається виконати заходи на суму 285 млн 159 тис грн, з них 217 тис грн. – на об’єкти житлового фонду та соціальної сфери.