Друк

Новини

23.06.2020

На Південній залізниці проводять рейди для перевірки дотримання карантинних вимог у приміських поїздах

З 20 червня у регіональній філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» працівники господарства приміських пасажирських перевезень разом зі стрільцями воєнізованої охорони перевіряють наявність засобів індивідуального захисту та їх використання у пасажирів і персоналу.
23.06.2020

На Придніпровській залізниці пройшов огляд локомотивів, які влітку забезпечують пасажирські й вантажні перевезення

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» відбувся огляд тягового рухомого складу. Його мета – продемонструвати результати весняного комісійного огляду, проведеного локомотивними депо магістралі, готовність локомотивного парку до літніх перевезень пасажирів і вантажів, а також поділитися з колегами досвідом ремонту й утримання локомотивів.
23.06.2020

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у приміському сполученні Івано-Франківськ – Ворохта

У зв’язку з проведенням робіт із ліквідації наслідків стихії, що пошкодила залізничну інфраструктуру на перегонах Яремче – Микуличин та Микуличин – Ворохта, починаючи з 23 червня цього року призупинено рух приміських поїздів № 6402/6401, що курсували у сполученні Івано-Франківськ – Ворохта – Івано-Франківськ.
22.06.2020

На Південній залізниці відбулася виставка локомотивів

19 червня на станції Харків – Балашовський (м. Харків) відбулася традиційна щорічна виставка тягового рухомого складу регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця».
22.06.2020

На Південній залізниці призначено курсування ще 23 приміських поїздів

Продовжуючи поступове відновлення курсування приміських поїздів, з 24 червня на регіональній філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» призначено ще рейси 23 приміських поїздів.