Друк
26.02.2021

Човниковий рух електропоїздів між Києвом і Тарасівкою користується великою популярністю у пасажирів, – Артем Миронович

З моменту запуску 25 січня 2021 року човникового руху електропоїздів між Києвом і Тарасівкою ними вже перевезено понад 80 тисяч пасажирів, що мешкають у передмісті столиці.

За словами директора виконавчого філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Артема Мироновича, такий результат свідчить про високу популярність вказаних електропоїздів завдяки їх комфорту та швидкості руху.

Так, завдяки новому маршруту пасажирам не доводиться стояти в пікові години в заторах й, наприклад з Вишневого до центру Києва можна дістатись всього за 13 хвилин. До того ж, проїзд у залізничному транспорті дешевше, ніж у маршрутних таксі і його пасажиромісткість значно більша.

Наразі у цьому напрямку курсують щоденно у робочі дні вісім пар поїздів — по 4 вранці та ввечері в пікові періоди. Також для зручності мешканців передмістя допрацьовуються зміни у розкладі руху та планується з наступного тижня курсування ще одного електропоїзда. Таким чином для перевезення мешканців міст-супутників Києва у даному напрямку курсуватиме 10 поїздів.

Нагадаємо, що наприкінці грудня Артем Миронович, міський голова Боярки Олександр Зарубін, міський голова Вишневого Ілля Діков та голова Києво-Святошинської РДА Микола Ляшенко підписали Меморандум про взаєморозуміння і співробітництво – пілотний проєкт Укрзалізниці щодо організації системи залізничних перевезень між Бояркою, Вишневим та Києвом. Голови територіальних об’єднаних громад взяли на себе зобов’язання щодо стовідсоткової компенсації за пільгове перевезення пасажирів.