Друк
16.02.2021

На залізничному переїзді водій мікроавтобуса спричинив ДТП

Сьогодні близько першої години дня  на перегоні Трихати – Ясна Зоря (Миколаївська область) на регульованому переїзді (IV категорія) без чергового працівника, водій вантажопасажирського мікроавтобуса, знехтувавши попереджувальними світловими та звуковими сигналами, що забороняли рух автотранспорту, виїхав на переїзд та спричинив зіткнення з тепловозом.


Машиніст тепловоза, побачивши транспортний засіб, при швидкості 42 км/год. застосував екстрене гальмування. За попередніми висновками, ДТП трапилося з вини водія мікроавтобуса, який грубо порушив правила дорожнього руху. Незважаючи на заборонні показання світлофорів, продовжував рухатися переїздом з подальшим бічним зіткненням із тепловозом.

На щастя, на момент ДТП пасажирів в салоні автобуса не було. Водій не постраждав.

Нагадаємо, на переїздах регіональної філії «Одеська залізниця» в минулому році з вини водіїв трапилося 9 ДТП, де було травмовано четверо осіб, одна людина загинула.

Залізничники вкрай стурбовані легковажністю автоводіїв, які порушуючи  правила дорожнього руху, наражають себе та інших на небезпеку.

Залізничні переїзди - це зона підвищеної уваги для пішоходів та для водіїв. Дотримання Правил дорожнього руху поблизу об’єктів залізничної інфраструктури є надзвичайно важливим, а їх порушення може призвести до непередбачуваних тяжких або непоправних наслідків.