Друк
18.09.2020

На Донецькій залізниці модернізують кабіни машиністів

З метою поліпшення умов праці локомотивних бригад регіональна філія «Донецька залізниця» реалізує програму з модернізації кабін керування тягового рухомого складу. Так, модернізацію пройшли 82 локомотиви, у тому числі 36 електровозів серії ВЛ8, 9 тепловозів серії 2ТЕ116 і 37 тепловозів серії ЧМЕ3.

Модернізація кабін керування локомотивів проводилася залежно від зайнятості локомотива в експлуатаційній роботі.

Спочатку фахівці визначили слабкі місця, тобто те, що спричиняє незручності в роботі локомотивних бригад, після чого розпочали реалізацію наміченої програми. Модернізація проводиться на всіх видах поточного ремонту.

Крім цього, на всіх локомотивах, які пройшли модернізацію, були встановлені штори в кабіні машиніста для запобігання засліплювання локомотивної бригади, замінено ущільнення дверей у машинному відділенні, модернізовані сидіння машиніста та помічника машиніста, встановлені кріплення для вогнегасників у машинному відділенні, були відведені спеціальні місця для зберігання дорожніх сумок та одягу локомотивної бригади, відновлено лінолеумне покриття підлоги кабіни та лакофарбове покриття.