Друк
16.09.2020

З моменту відновлення приміського сполучення Донецька залізниця перевезла майже 600 тисяч пасажирів

У період з червня по серпень 2020 року в межах обслуговування регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» придбано 258,7 тисяч квитків для проїзду у приміському транспорті, у тому числі 102 тисячі квитків оформлено для безкоштовного проїзду пільгових категорій населення.

 

Наразі в межах філії курсує 59 приміських поїздів. До початку запровадження обмежувальних заходів на території обслуговування регіональної філії «Донецька залізниця» здійснювали курсування за повним графіком 112 приміських поїздів.

У разі прийняття надалі відповідних рішень регіональними комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних державних адміністрацій призначення приміських поїздів буде продовжуватися.

Донецька залізниця закликає пасажирів дотримуватися всіх санітарно-гігієнічних вимог та рекомендацій МОЗ задля запобігання поширенню коронавірусної інфекції. У поїздах, на вокзалах та в інших приміщеннях, де перебувають пасажири, забезпечено обов’язкове проведення дезінфекційних заходів. Посадка у приміські поїзди здійснюється при наявності у пасажирів засобів індивідуального захисту.