Друк

Новини

01.10.2019

На Південній залізниці до роботу взимку підготували 13 снігоприбиральних машин

Південна залізниця активно проводить підготовку структурних підрозділів філії до роботи в осінньо-зимовий період та вживає всіх необхідних заходів, спрямованих на забезпечення безперебійної та ефективної роботи залізничного транспорту в зимові місяці.
01.10.2019

Сезон роботи фонтанів на Привокзальній площі в Харкові закінчився

У Харкові на Привокзальній площі у зв’язку з закінченням сезону здійснюється демонтаж обладнання фонтанів.
01.10.2019

Львівська залізниця провела ярмарок професій для школярів Рівного

На базі Рівненської дитячої залізниці відбувся ярмарок професій залізничного транспорту. Масштабний профорієнтаційний захід для учнів 8-10 класів загальноосвітніх шкіл обласного центру організували регіональна філія «Львівська залізниця» та Рівненський міський центр зайнятості. Загалом участь у ярмарку взяло близько 300 хлопців та дівчат із 12 шкіл Рівного.
01.10.2019

Придніпровські залізничники поновили на шляху прямування швидкісних пасажирських потягів 25 км колії та 36 стрілочних переводів

У січні-серпні 2019 року в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» на ділянках курсування пасажирських поїздів «Інтерсіті» відремонтували близько 25 км колії та 36 стрілочних переводів. Ці роботи підвищили безпеку руху пасажирських потягів з високими швидкостями.
01.10.2019

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни в розкладі руху приміських поїздів

У зв’язку з виконанням колійних ремонтних робіт зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів, що курсують територією Львівської залізниці. Просимо пасажирів урахувати ці зміни під час планування поїздок.