Друк

Новини

09.12.2019

У Львівській залізничній лікарні вперше у Львові провели онлайн-операції із використанням інноваційних технологій у лікуванні сечокам’яної хвороби

Минулої п’ятниці на базі Львівської клінічної лікарні на залізничному транспорті філії «Центр охорони здоров’я» АТ «Укрзалізниця» відбулася міжнародна конференція зі запровадження інноваційних підходів у лікуванні сечокам’яної хвороби. Участь у заході взяли провідні спеціалісти з України, Польщі, Швейцарії та Об’єднаних Арабських Еміратів.
07.12.2019

Вантажообіг на Одеській залізниці збільшився на 5,1%

Вантажообіг у регіональній філії «Одеська залізниця» за 10 місяців 2019 року становить 51,8 млрд. ткм, що на 2,9% вище плану і на 5,1% вище рівня минулого року.
06.12.2019

На Привокзальній площі в Харкові тривають роботи з підготовки до зимових свят

На Привокзальній площі в Харкові виконуються роботи з підготовки до зимових свят. Традиційно головну площу регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» прикрашатиме 18-метрова ялинка, маленький новорічний потяг із машиністом — символом майбутнього року та зимовий льодяний фонтан.
05.12.2019

Львівська залізниця застерігає зловмисників від протиправних дій, що загрожують безпеці руху поїздів та подорожі пасажирів

Із початку цього року в господарстві приміських пасажирських перевезень регіональної філії «Львівська залізниця» зафіксовано 18 випадків пошкодження, розукомплектування, умисного псування обладнання та крадіжок елементів моторвагонного рухомого складу. Матеріали за всіма випадками скеровано в правоохоронні органи.
05.12.2019

За 11 місяців на Південній магістралі попереджено 38 крадіжок матеріальних цінностей залізниці

За 11 місяців 2019 року підрозділами служби воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» попереджено 38 крадіжок матеріальних цінностей залізниці на суму майже 252 тис. грн. За підозрою в скоєнні крадіжок затримано та передано до правоохоронних органів 39 осіб.