Друк
18.12.2020

За 11 місяців воєнізована охорона Донецької залізниці попередила 141 крадіжку

З початку року працівники спільних оперативних груп воєнізованої охорони Донецької залізниці попередили 141 випадок розкрадання вантажів та матеріальних цінностей залізниці на загальну суму понад 493 тис грн. У ході проведених заходів, спрямованих на стабілізацію оперативної ситуації на станціях і ділянках залізниці, затримано й передано до правоохоронних органів 153 розкрадача для вживання заходів згідно з чинним законодавством.
З метою попередження розкрадань працівниками воєнізованої охорони с початку року супроводжено більше 56 тис вагонів із номенклатурними й іншими цінними вантажами. Під час супроводження з метою відбиття нападів зловмисників на вантажі, як попереджувальний засіб не застосували табельну зброю.
Як правило, об’єктами посягань стають вантажі, які перевозяться на відкритому рухомому складі, у першу чергу це вугілля.
Оперативно – профілактична робота не припиняється жодною годиною і у поточному місяці. Так, 13 листопада 2020 року на станції Курахівка попереджено крадіжку 750 кг вугілля з вантажних вагонів. Вантаж разом з двома затриманими особами передано до відділу Національної поліції.
15 листопада 2020 року за крадіжку 3 тонн вугілля на суму 9000 грн на перегоні Удачна - Межова затримана група розкрадачів у кількості 5 осіб.
16 листопада 2020 року за крадіжку 450 кг вугілля на суму 1350 грн на станції Покровськ затримана група розкрадачів у кількості 3 осіб.
27 листопада 2020 року за крадіжку 300 кг вугілля на суму 900 грн на станції Удачна затримано двоє розкрадачів.
Всі затримані передані до правоохоронних органів.
Залізничники застерігають правопорушників, що незаконні посягання на вантажі та майно залізниць можуть призвести до кримінальної відповідальності та виникнення аварійних ситуацій.