Друк
01.10.2020

Залізничники завершили ремонт мосту на перегоні Кудашівка — Милорадівка

У межах регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» виконали ремонт залізобетонного мосту на перегоні Кудашівка — Милорадівка (Дніпропетровська область), що підвищить безпеку руху поїздів на одному з основних напрямків перевезень.

Упродовж триденного «вікна» фахівці виконали заміну зношеної прогонової будови завдовжки 5,3 м, наростили залізобетонними блоками два устої мосту, а також привели до сучасних стандартів колійну мережу.

Виконані роботи дозволять підвищити безпеку залізничного руху, зняти міст з обліку дефектних. За словами фахівців з інженерних споруд, у найближчі 20-25 років міст, розташований на одному з основних напрямків перевезень, експлуатуватиметься без обмежень швидкості руху поїздів.

У ремонті мосту були задіяні фахівці й техніка Дніпровського мостобудівельного поїзда філії «Центр з будівництва та ремонту інженерних споруд», Верхівцевської дистанції колії регіональної філії «Придніпровська залізниця», а також колійні машини Придніпровської дирекції філії «Центр з будівництва та ремонту колії» АТ «Укрзалізниця».