Друк
07.05.2020

За чотири місяці працівники воєнізованої охорони Придніпровської залізниці вберегли від розкрадання вантажі та майно на суму майже 2,3 млн гривень

У січні-квітні 2020 року воєнізована охорона регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» попередила 267 розкрадань вантажів і залізничного майна загальною вартістю майже 2 млн 298 тис. грн, за протизаконні дії затримала 266 зловмисників.

Серед попереджених спроб 56% становили крадіжки вантажів, які перевозить магістраль (150 випадків). Розкрадачі зазіхали на вугілля, брухт, метал і металеві вироби, а також соняшниковий шрот та зерно, промислові товари й деревину загальною вартістю понад 1 млн 193 тис. грн.

Припинити злочинні дії вдалося завдяки активній оперативно- профілактичній роботі ВОХОР. Працівники воєнізованої охорони відпрацьовують усі повідомлення про несанкціоновані втручання у роботу залізниці, патрулюють найбільш криміногенні ділянки магістралі, виставляють пікети та засідки, супроводжують вантажі під час їх транспортування.

Спільно із співробітниками Національної поліції за чотири місяці в прилеглих до залізничних колій районах було проведено 48 перевірок пунктів приймання брухту. На 5 виявили вантажі зі слідами маркування, деталі верхньої будови колії, рухомого складу, засобів сигналізації та зв’язку, електропостачання. Діяльність цих пунктів було припинено. Окрім цього, під час проведення оперативно-профілактичних заходів стрільці затримали 359 чоловік, які ходили коліями у невизначених місцях. Затриманих порушників правил безпеки на залізничному транспорті оштрафували.