Друк
01.10.2019

На Південній залізниці відзначають Міжнародний день людей похилого віку і День ветерана

Сьогодні, 1 жовтня, у Міжнародний День людей похилого віку і День ветерана, залізничники регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» привітали своїх колег, котрі багато років віддали магістралі і зараз перебувають на заслуженому відпочинку. Зокрема, представники регіональної філії відвідали пенсіонерів-залізничників, які проживають у Харківському пансіонаті ветеранів праці, висловили подяку за сумлінне ставлення до своєї справи і вручили подарунки від керівництва магістралі.

 

Традиційно до свята на Південній магістралі проводяться благодійні акції з соціальної підтримки ветеранів-залізничників, організовуються благодійні обіди, відвідини хворих пенсіонерів, які перебувають у госпіталях, лікарнях, пансіонатах. Особливу увагу залізничники приділяють ветеранам війни та праці, ветеранам-ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які за бойові подвиги і трудові звитяги відзначені державними нагородами України та колишнього Радянського Союзу.

Довідково:

Увага й турбота про ветеранів – один із пріоритетних напрямів соціальної політики регіональної філії «Південна залізниця». Щорічно організовується безкоштовне оздоровлення та відпочинок непрацюючих пенсіонерів залізничного транспорту у санаторії ім. Гоголя (м. Миргород), в лінійній лікарні с. Клубівка (Хмельницька обл.), в санаторії «Медичний центр реабілітації залізничників у м. Хмільник» (Вінницька обл.) та в санаторії «Світязанка» (м. Трускавець).