Друк
17.09.2019

Восени поїзди у сполученні Вапнярка — Подільськ курсуватимуть зміненим графіком руху

У зв’язку з плановими ремонтними роботами на перегоні Кодима — Абамеликове дільниці Вапнярка — Подільськ буде тимчасово змінено графік руху поїздів, які курсують дільницею Вапнярка — Подільськ. Роботи заплановано на період з 25 вересня по 6 жовтня 2019 року. Просимо пасажирів бути уважними при плануванні подорожей.

 

Зокрема, працівники колійних машинних станцій Вознесенськ та Вапнярка виконають капітальний ремонт 250 метрів земляного полотна непарної колії перегону Кодима — Абамеликове дільниці Вапнярка — Подільськ регіональної філії «Одеська залізниця».

З 2016 року на зазначеній ділянці діє обмеження швидкості руху поїздів до 60 км/год. Проведені колійниками обстеження свідчать про те, що деформації земляного полотна на ділянці відбуваються постійно. Найбільші просадки та відхилення непарної колії виникають у весняний період через постійне зволоження ґрунту. Під дією поверхневих вод глинисті ґрунти стають пластичними та текучими й під дією навантаження видавлюються за межі земляного полотна.

За вказаний період колійники виріжуть баласт та пошкоджене земляного полотна, максимально замінять ґрунт насипу та відновлять канави. Працівники господарства енергопостачання вирівняють опори контактної мережі на дільниці. Після завершення робіт швидкість руху поїздів на цій дільниці збільшиться до 120 км/год.

Для уникнення непорозумінь закликаємо пасажирів обов’язково заздалегідь ознайомитися з інформацією про прибуття та відправлення поїзда, вказаною на проїзному документі, а також уважно слухати оголошення на вокзалах.

Ознайомитися з розкладом руху пасажирських та приміських поїздів можна на офіційному сайті АТ «Укрзалізниця» та на залізничних вокзалах.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.