Друк

Новини

24.12.2020

На Південній залізниці відбулася виставка модернізованих локомотивів

Сьогодні на станції Харків-Балашовський регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» (м. Харків) відбулася традиційна виставка тягового рухомого складу регіональної філії «Південна залізниця». Залізничники представили сім одиниць тяги, які відремонтовані різними видами ремонту та модернізовані за сучасними технологіями.
22.12.2020

У Харкові відкрили новорічну ялинку Південної залізниці

У День святого Миколая на Привокзальній площі у Харкові засяяла яскравими вогнями головна ялинка Південної залізниці.
18.12.2020

За 11 місяців воєнізована охорона Донецької залізниці попередила 141 крадіжку

З початку року працівники спільних оперативних груп воєнізованої охорони Донецької залізниці попередили 141 випадок розкрадання вантажів та матеріальних цінностей залізниці на загальну суму понад 493 тис грн. У ході проведених заходів, спрямованих на стабілізацію оперативної ситуації на станціях і ділянках залізниці, затримано й передано до правоохоронних органів 153 розкрадача для вживання заходів згідно з чинним законодавством.
04.12.2020

За кошти, недокомпенсовані держадміністраціями за приміські перевезення пільговиків у 2019-2020 роках, Придніпровська залізниця могла б капітально відремонтувати три електропоїзди

Упродовж 10 місяців 2020 року регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» недоотримала від державних адміністрацій майже 23 млн 124 тис. грн компенсації за пільгові перевезення пасажирів у приміському сполученні, у 2019 році – ще майже 58 млн 576 тис. грн. За ці кошти можна було б капітально відремонтувати 3 електропоїзди, а також підвищити комфорт приміських пасажирських перевезень.
02.12.2020

Одеськими залізничниками оздоровлено більше 2 тисяч км контактної підвіски на головних коліях

Виробничі підрозділи регіональної філії «Одеська залізниця» підтримують пристрої контактної мережі та електропостачання у справному стані, а також займаються модернізацією та технічним переоснащенням, що гарантує надійність процесу перевезень на електротязі.