Друк

Новини

19.07.2017

У дитячому оздоровчому таборі залізничників вчилися попереджати та ліквідовувати пожежі

У дитячому оздоровчому таборі «ім. Л. Шевцової» (селище Затока, Білгород-Дністровський район) відбулися пожежні навчання педагогічного та адміністративного складу закладу. Місце проведення навчань обрано не випадково, адже зараз у таборі відпочивають понад чотири сотні дітей залізничників.
19.07.2017

Ветерани Південної залізниці відпочивають на Вінниччині

100 ветеранів-залізничників регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» проходять 2-тижневий курс оздоровлення в санаторії «Медичний центр реабілітації залізничників у місті Хмільник» (Вінницька обл.).
19.07.2017

За півроку на Придніпровській залізниці через власну необачність і невиправданий ризик травмувалося 38 сторонніх осіб

З початку 2017 року на Придніпровській магістралі зафіксовано 38 випадків невиробничого травматизму, з них 21 – зі смертельними наслідками. Усі інциденти сталися через легковажне ставлення постраждалих до правил безпеки на залізничному транспорті.
19.07.2017

Цього року в залізничних оздоровницях відпочинуть 865 пенсіонерів Придніпровської магістралі

Придніпровська залізниця дбає про своїх колишніх працівників, надаючи їм різні соціальні пільги та бонуси. Зокрема, у ветеранів праці є можливість відпочити в залізничних оздоровницях за кошти магістралі.
19.07.2017

На Придніпровській залізниці запобігли 14 крадіжкам вантажів та майна магістралі

З 10 по 16 липня воєнізована охорона Придніпровської магістралі попередила 14 крадіжок вантажів та залізничного майна. За спробу скоєння цих злочинів затримали сімох осіб.