Друк

Новини

22.05.2019

У 2019 році придніпровські залізничники майже на 5% наростили експортне навантаження

У січні-квітні 2019 року регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» навантажила в експортному сполученні 14 млн 654 тис. тонн. Це на 4,8 % більше, ніж за чотири місяці 2018 року (13 млн 976 тис. тонн).
22.05.2019

Напередодні літніх канікул Львівська залізниця нагадує дітям, що магістраль – не місце для розваг!

У квітні-травні цього року на території Львівської магістралі відбувся місячник із профілактики невиробничого травматизму.
22.05.2019

У Фастівському моторвагонному депо побудували стадіон та провели чемпіонат з міні-футболу

7 травня 2019 року любителі футболу та шанувальники здорового способу життя зібралися у Фастівському моторвагонному депо на урочисте відкриття нової спортивної арени.
20.05.2019

Через ремонт шляхопроводу в Кропивницькому тимчасово зміниться розклад руху поїздів

З 30 травня по 15 червня 2019 року на 16 діб буде закрито рух поїздів по обох коліях перегону Канатове — Кропивницький дільниці Знам'янка — Помічна у зв’язку із спорудженням відкритим способом шляхопроводу тунельного типу в Кропивницькому. На цей період відбудуться тимчасові зміни графіку руху приміських поїздів.
20.05.2019

Дитячі магістралі Львівської залізниці підписали меморандум про співпрацю з профільними закладами вищої і професійно-технічної освіти

З ініціативи служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» в управлінні магістралі відбулася робоча зустріч керівництва та фахівців служби, начальників дитячих залізниць Львівської регіональної філії та керівників закладів вищої і професійно-технічної освіти залізничного спрямування Львова, Чернівців і Здолбунова. Учасники наради обговорили шляхи та способи налагодження продуктивної соціальної взаємодії між регіональною філією, її дитячими залізницями у Львові, Ужгороді, Рівному й Луцьку та профільними навчальними закладами — Львівською філією та Львівським коледжем транспортної інфраструктури Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна, Чернівецьким транспортним коледжем, Львівським міжрегіональним та Здолбунівським вищими професійними училищами залізничного транспорту, а також Чернівецьким та Львівським професійними ліцеями залізничного транспорту.