Друк

Новини

02.10.2020

На Донецькій залізниці з 3 жовня призначаються приміські пасажирські поїзди

По території регіональної філії "Донецька залізниця" АТ "Укрзалізниця" з 3 жовтня курсуватимуть ще два приміські поїзди.
01.10.2020

Залізничники завершили ремонт мосту на перегоні Кудашівка — Милорадівка

У межах регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» виконали ремонт залізобетонного мосту на перегоні Кудашівка — Милорадівка (Дніпропетровська область), що підвищить безпеку руху поїздів на одному з основних напрямків перевезень.
01.10.2020

Південна залізниця інформує про призначення приміських поїздів

Продовжуючи поступове відновлення курсування приміських поїздів, у регіональній філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» призначено ще рейси деяких приміських поїздів.
24.09.2020

Цього року на Придніпровській залізниці порушники правил дорожнього руху допустили 22 випадки пошкодження переїзної інфраструктури

З початку 2020 року в межах регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» зафіксовано 22 випадки пошкодження інфраструктури залізничних переїздів автотранспортом, що перетинав колії з порушенням правил дорожнього руху.
22.09.2020

Львівська залізниця інформує про зміни в графіку руху приміських поїздів

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, зважаючи на епідемічну ситуацію в окремих містах та районах Рівненської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської областей, зазнав змін розклад руху деяких приміських поїздів.