Друк

Новини

25.03.2021

За два місяці Придніпровська залізниця спрямувала до бюджетів та державних цільових фондів 394,6 млн гривень

У січні-лютому 2021 року регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» сплатила до бюджетів та фондів соціального страхування 394 млн 600 тис. грн.
25.03.2021

За два місяці енергетики Придніпровської залізниці виконали значні обсяги робіт з реконструкції та ремонту контактної мережі

У січні-лютому 2021 року фахівці господарства електропостачання регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» виконали значний комплекс робіт для забезпечення надійної роботи пристроїв електропостачання та безпеки руху поїздів.
25.03.2021

На Придніпровській магістралі виконали перший етап ремонтних робіт на залізничній частині Амурського мосту, що в м. Дніпро

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» оновили мостове полотно на одному з прогонів залізничної частини Амурського мосту через річку Дніпро.
25.03.2021

Воєнізована охорона Придніпровської залізниці затримала «чорних» лісорубів, які знищили майже два десятки дерев

Бійці стрілецької команди швидкого реагування ВОХОР регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» затримали двох чоловіків за самовільне спилювання дерев у смузі відведення магістралі.
23.03.2021

Через навушники молода жінка ледь не поплатилася життям

Сьогодні об 11:02 на перегоні Снігурівка – Івано-Кепине (Миколаївська область) машиніст поїзда застосував екстрене гальмування для попередження наїзду на жінку близько 30-ти років, яка стояла в негабариті до рухомого складу, розмовляла в навушниках по мобільному телефону та не реагувала на сигнали малої та великої гучності.