Друк
13.12.2010

Колійники станції Сартана подякували Михайлу Костюку за відремонтоване санітарно-побутове приміщення

Працівники п’ятого околотку (підрозділ дистанції колії станції) Сартана Маріупольської дистанції колії у листі висловили подяку генеральному директору Укрзалізниці Михайлу Костюку за проведення капітального ремонту санітарно-побутового приміщення. Ремонтні роботи на цьому об’єкті тривали з лютого до кінця вересня цього року. У будинку для колійників облаштували душові кімнати, роздягальні, кімнати для сушіння одягу та прийому їжі, а також полагодили системи водопостачання та водовідведення, опалення. Відремонтували фасад приміщення та покрівлю.

Покращенню санітарно-побутових умов лінійних працівникам колійного господарства приділяють увагу на усіх шести залізницях України. Згідно з наказом генерального директора Укрзалізниці Михайла Костюка, на поточний рік розроблено План заходів з ремонту приміщень для колійників. До його переліку внесено 80 об’єктів. Наразі завершено ремонт 75 санітарно-побутових приміщень. Зокрема, на 15 об’єктах Південно-Західної залізниці, на усіх запланованих Львівської, Одеської та Південної (по 14 на кожній), на 12 – Донецької та на 6 – Придніпровської.

«Це велика робота, і ми працюємо над тим, щоб усім працівникам лінійних господарств створити гідні умови. Зокрема, щоб їм було де переодягнутися, пообідати, прийняти душ», — зауважив генеральний директор Укрзалізниці Михайло Костюк.