Друк
16.12.2010

Залізничники популяризують правила безпечної поведінки на залізничному транспорті серед дітей та юнацтва

16 грудня у Києві відбулася соціальна акція із популяризації правил безпечної поведінки на залізничному транспорті серед дітей та юнацтва. Захід проходив в Українському домі в рамках книжкової ярмарки. У ньому взяли участь представники Головного управління охорони і організації праці Укрзалізниці, вихованці Запорізької дитячої залізниці та Новоушицької спеціалізованої школи-інтернату з Хмельницької області.

Під час акції юні залізничники роз’яснювали необхідність дотримання правил безпечної поведінки на залізниці. Діти переглянули мультфільми на тему безпечної поведінки на залізничних об’єктах, навчальні фільми та відповідали на питання вікторини. Також вони отримали тематичні матеріали, зокрема, спецвипуск правил безпеки на залізничному транспорті.

Агітбригада Запорізької дитячої залізниці у складі Сергія Ільюшенкова та Анастасії Кальковець, яка приїхала до Києва для проведення соціальній акції, незабаром візьме участь у пізнавальній програмі на тему безпечної поведінки на залізничному транспорті серед дітей та юнацтва, яка буде проводитися на Запорізькій дитячій залізниці 21 грудня.

 

Як зазначив начальник відділу охорони праці Головного управління охорони і організації праці Укрзалізниці Анатолій Федоренко, роз’яснювальна робота з дітьми та молоддю проводиться постійно.

„Ми весь час аналізуємо стан невиробничого травматизму на залізничному транспорті, працюємо над тим, щоб таких випадків було якомога менше. Системно проводимо роботу з дітьми та юнацтвом, щоб вони добре знали правила безпеки і чітко дотримувалися їх у житті.”, - зазначив Анатолій Федоренко.

Він розповів, що чимало дітей нещодавно взяли участь у Всеукраїнській акції „Охорона праці очима дітей”. Захід тривав протягом місяця до 1 грудня. Вона проводилася під девізом:”Безпечна праця батьків – моє щасливе майбутнє”. Протягом цього періоду залізничники провели відкриті уроки та бесіди для 259395 дітей, від станції до станції курсували вагони охорони праці, де діти переглядали відеофільми та слухали лекції. Також на залізницях відбулися конкурси дитячих малюнків, учасниками яких стали 584 дитини.