Друк
18.07.2006

Сьогодні в перший рейс відправлено оновлений денний прискорений поїзд №177/178 „Дніпровські зорі” „Кременчук – Харків”


     Сьогодні Генеральний директор Укрзалізниці Василь Гладкіх, перебуваючи з робочою поїздкою в м. Кременчук, взяв участь в урочистому відправлені в перший рейс оновленого денного прискореного поїзда №177/178 „Дніпровські зорі” сполученням „Кременчук–Харків”. На відправленні поїзда були присутні начальник Південної залізниці Віктор Остапчук, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Володимир Онищенко та інші керівники.
     У своїй промові Генеральний директор Укрзалізниці нагадав, що взимку цього року було відкрито рух денного поїзда Кременчук-Київ, а сьогодні залізничники зробили ще один гарний подарунок мешканцям міста – оновлений поїзд Кременчук-Харків. «Я щиро бажаю, щоб вам цей потяг сподобався. Ваша гідна оцінка буде найвищою нагородою для нас»,– зазначив Гладкіх, звертаючись до жителів міста.
     Василь Гладкіх висловив впевненість, що оновлений потяг «Кременчук-Харків», як і його попередник, матиме 100% населеність. Адже пасажири, які ним користуватимуться виграватимуть не лише в часі, але й в ціні. «Цей експрес перебуватиме у дорозі 3 години 40 хвилин, а незабаром, після проведення реконструкції колії на ділянці Харків–Кременчук, поїзд їхатиме зі швидкістю близько 120 км на годину, а відтак час руху в дорозі складе 3 години 5 хвилин», –зазначив Ген директор Укрзалізниці. При цьому, за словами Василя Гладкіх, вартість проїзду в оновленому поїзді складає 22 гривні, що значно дешевше ніж вартість проїзду в маршрутних автобусах. Загалом оновлений поїзд за один рейс перевозитиме до 350 пасажирів. «Залізничний транспорт – це найбільш безпечний вид транспорту, особливо в зимовий період. Саме тому наші денні поїзди користуються дедалі більшим попитом. Швидкість, комфорт і безпека – головні переваги денних поїздів», – підкреслив Генеральний директор Укрзалізниці.
     Поїзд „Дніпровські зорі” оновлений вагонами, виготовленими у цьому році на Крюківському вагонобудівному заводі. У складі поїзда два вагона першого класу, чотири вагона другого класу та вагон-ресторан.
     У нових вагонах для пасажирів створені комфортні умови. Так, кожне місце обладнане комфортабельними м’якими кріслами. Герметичні вагонні вікна із здатністю відбивати світло і подвійними ролетними шторами значно покращують рівень комфорту, особливо у літній період. Вагони обладнані телевізорами для перегляду фільмів та відеопрограм, вакуумними туалетами тощо.
     У голові оновленого поїзда „Кременчук-Харків” – перший сучасний тепловоз вітчизняного виробництва ТЕП-150 європейського зразка, розрахований на швидкість до 160 км/год.

     Довідково: Поїзд №177/178 курсує щоденно. Відправлення поїзда з Кременчука о 5:55, прибуття до Харкова – о 9:46. Загальний час у дорозі – 3 год. 51 хв.
     Відправлення з Харкова – о 15:14, прибуття до Кременчука – о 18:57; час у дорозі – 3 год. 43 хв.

Управління взаємодії зі ЗМІ Укрзалізниці
Тел.: (044) 465-14-28, ф. 465-14-77,
presscenter@uz.gov.uа