Друк
24.09.2021

Воєнізована охорона Південно-Західної залізниці затримала розкрадачів вантажів на станції Жмеринка

Днями на станції Жмеринка воєнізована охорона регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» попередила спробу розкрадання вантажу.

Стрілець воєнізованої охорони помітив поблизу вантажного поїзда, що стояв на одній зі станційних колій, сторонніх осіб. За його інформацією оперативна група воєнізованої охорони затримала подружжя (38-річного чоловіка та 33-річну жінку), яке намагалося витягнути з вантажного контейнера керамічну плитку. Зазначені особи мали із собою пилку, плоскогубці, викрутку та гайкові ключі та вже скористалися інструментами для зрізання запірно-пломбувального пристрою на контейнері.

З’ясувалося, що вони ніде не працюють. Обох передали працівникам Жмеринського райвідділу поліції, які також прибули на місце злочину.

Нагадаємо, що за 8 місяців 2021 року воєнізованою охороною Південно-Західної залізниці розкрито 53 випадки крадіжок майна та матеріальних цінностей залізничного транспорту на суму близько 903 тис. грн. За всіма фактами розкрадань відкрито кримінальні провадження.