Друк
09.06.2021

Воєнізована охорона Південно-Західної магістралі затримала неповнолітніх хуліганів, які нищили рухомий склад та залізничну інфраструктуру

Днями працівники воєнізованої охорони регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» припинили хуліганські витівки двох підліткових груп, які жбурляли каміння у поїзди та пристрої світлофорної сигналізації.

П’ятьох неповнолітніх віком від 11 до 14 років оперативна група воєнізованої охорони залізниці затримала на перегоні Київ-Волинський – Вишневе. Діти збавлялися, жбурляючи із залізничного мосту каміння у приміський поїзд, який у вечірню годину був повен пасажирів. Усі неповнолітні хулігани – кияни.

А за кілька годин до рук стрільців воєнізованої охорони потрапили 13-річний та 16-річний мешканці м. Вишневе. Хулігани цілили камінням у передвихідний станційний світлофор. Неповнолітніх вандалів в обох випадках передано правоохоронцям. Проводиться досудове слідство за фактами несанкціонованого втручання сторонніх осіб у діяльність залізничного транспорту, а також перевірка затриманих на причетність до скоєння аналогічних правопорушень.

Нагадуємо, що незаконні втручання в роботу залізничного транспорту створюють загрозу безпеці руху поїздів, пасажирам і персоналу, а також тягнуть за собою адміністративну й кримінальну відповідальність. Причому за дії неповнолітніх відповідальність нестимуть їхні батьки чи опікуни.