Друк
02.06.2021

Львівська дитяча залізниця розпочала роботу

1 червня розпочала роботу Львівська дитяча залізниця. Першими до улюбленої справи цьогоріч повертаютьсяся учні старших років навчання. Загалом продовжать вишкіл та виробничу практику на дитячій залізниці близько 150 дітей.

 

Готуватися до відкриття нового сезону перевезень юним залізничникам допомагають працівники підрозділів регіональної філії «Львівська залізниця» та філій АТ «Укрзалізниця», що розташовані на території Львівської дирекції залізничних перевезень.

У ході підготовчих робіт тут провели поточний ремонт будівель, огляд верхньої будови колії та інших елементів інфраструктури, уже готовий до початку руху тепловоз ТУ-2.

Львівська дитяча залізниця прийматиме гостей щовихідних та в дні державних свят. Перші 4 рейси відбуватимуться з 12:00 до 14:00, ще 4 подорожі поїзд «Вітерець» здійснить із 15:00 до 17:00. Крім того, впродовж сезону перевезень Львівська дитяча залізниця готова до спецрейсів на замовлення для організованих дитячих груп.

 

Довідково

Львівська дитяча залізниця була заснована у 1951 році на території Стрийського парку, на основі колії, прокладеної у 1922 році для підвезення товарів та продукції до виставкових павільйонів Крайової виставки (Східних торгів). Сьогодні вона має дві станції — Паркову та Сонячну. Довжина колії — 1,2 км. Перевезення здійснюють тепловоз ТУ-2 та 4 вагони Pafawag.