Друк
03.06.2021

Працівники Південної залізниці пройшли безкоштовне тестування на діабет

У рамках всеукраїнського проєкту «Врятуй собі життя — перевірcя на діабет» 2325 залізничників регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» пройшли тестування на діабет.  

 

З 24 по 28 травня 2021 року в Харкові, Полтаві та Сумах з метою популяризації профілактики захворювання на діабет і організації масового скринінгу для виявлення захворювання на ранніх стадіях, кожному залізничнику була надана можливість пройти безкоштовно діабет-тест. Цією нагодою скористалися 2325 працівників регіональної філії «Південна залізниця». Окрім того, за результатами проведеного тесту 257 чоловік отримали кваліфіковану консультацію від лікарів.  

Нагадаємо, АТ «Укрзалізниця», як відповідальний роботодавець, долучилася до всеукраїнського проєкту «Врятуй собі життя – перевірcя на діабет», започаткованого Асоціацією лідерів сталого розвитку. Як учасник проєкту Укрзалізниця отримала для проведення тестування своїх співробітників по всій Україні 15 тисяч тест-смужок. Така діагностика допоможе запобігти тяжким наслідкам розвитку хвороби, адже цукровий діабет на ранніх термінах перебігає безсимптомно.

Акція «Врятуй собі життя — перевірся на діабет» мала за мету охопити співробітників, які не зобов’язані проходити щорічний медогляд. Адже через нерегулярні обстеження й відсутність інформації про здоров’я ці люди можуть мати вищий ризик захворюваності на діабет.