Друк
25.10.2020

Львівська залізниця інформує про тимчасові зміни у приміському сполученні із Сокалем

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, зважаючи на епідемічну ситуацію в Сокальському районі Львівської області, зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів у сполученні із Сокалем.


З 26 жовтня цього року поїзди № 6053 Сокаль — Львів, № 6056 Львів — Сокаль, № 6307 Ковель — Ізов — Червоноград, № 6302 Червоноград — Ізов — Ковель здійснюватимуть технічну зупинку на станції Сокаль лише для висадки пасажирів.
З указаної дати інші приміські поїзди, що курсують територією Львівської залізниці, здійснюватимуть висадку та посадку пасажирів на початкових та кінцевих станціях, а також на маршрутах прямування.
Детальніше з розкладом руху можна знайомитися на сайті регіональної філії “Львівська залізниця”: railway.lviv.ua/schedule/suburban/.
Нагадуємо, що під час перебування на об’єктах інфраструктури, посадки в поїзд та безпосередньо в рухомому складі пасажири обов`язково повинні одягнути захисну маску або респіратор, користуватися іншими засобами індивідуального захисту, а також суворо дотримуватися рекомендацій МОЗ для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.