Друк
30.07.2020

У першому півріччі на Придніпровській залізниці оздоровили понад 139 км колій

У січні-червні 2020 року в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» відремонтували понад 139 км колії та 130 стрілочних переводів на основних напрямках руху пасажирських і вантажних поїздів.


За півроку в межах магістралі було проведено реконструкцію 15 стрілочних переводів та підходів до них. Колійники піддали середньому ремонту ще 115 стрілочних переводів, а також139,3 кмколії.

Основні ремонтно-колійні роботи в цей період були зосереджені на напрямках Запоріжжя ІІ — Комиш-Зоря, Федорівка — Комиш-Зоря, Кривий Ріг — Тимкове, Дніпро-Головний — Синельникове — Запоріжжя І. Зокрема, у червні колійники успішно спрацювали на маріупольському напрямку, де провели ремонт металевого мосту на292 кмперегону Пологи — Гусарка, середнім ремонтом оновили 4 стрілочні переводи та майже11 кмколії.  

У ремонтних роботах були задіяні фахівці й техніка філій «Центр з будівництва та ремонту колії» та «Центр з будівництва та ремонту інженерних споруд» АТ «Укрзалізниця», а також регіональної філії «Придніпровська залізниця».