Друк
26.06.2020

Центри професійного розвитку персоналу «Донецької залізниці» відновили навчальний процес

Центри професійного розвитку персоналу у Бахмуті та Лимані регіональної філії «Донецька залізниця» відновили роботу після тримісячної перерви. Це стало можливо завдяки послабленню карантинних умов та новому етапу протиепідемічних заходів в Україні. Так, у Бахмуті зараз навчається 115 залізничників, а у Лимані — 148.


З метою недопущення поширення коронавірусної інфекції та для безпеки здоров’я застосовується під час навчального процесу низка заходів:

— на вході в корпус та при поселенні в навчально-побутовому комплексі проводиться щоденний температурний скринінг;
— діє контроль маскового режиму;
— систематично слухачам проводиться інструктаж щодо дотримання санітарних і протиепідемічних заходів;
— двічі на день проводиться вологе прибирання приміщень та кожні 2 години обробка дезінфікуючими засобами всіх робочих поверхонь;
— регулярне провітрювання приміщень.

Слухачі навчаються в групах кількістю не більше 10 осіб із розміщенням по одному за столом, збільшено відстань між столами та посадковими місцями, а також розміщення в гуртожитках не більше двох осіб у кімнаті.
З метою зменшення скупчення слухачів у приміщеннях центрів графік занять в групах побудований за індивідуальним розкладом (для кожної групи), заняття проводяться протягом дня в різний час.
У Центрах до викладацької роботи залучаються досвідчені викладачі та інженерно-технічні працівники структурних підрозділів регіональної філії «Донецька залізниця».
До кінця року в Центрах професійного розвитку персоналу «Донецької залізниці» заплановано навчання понад 1120 залізничників. Навчання проводиться за 38 ліцензованими робітничими професіями з видачею Свідоцтва про присвоєння (підвищення) виробничої кваліфікації й Посвідчення на право виконання робіт з підвищеної небезпеки.