Друк
12.01.2020

На вокзалі в Дніпрі відбулося вертепно-колядове дійство «Нова радість стала»

На вокзалі станції Дніпро-Головний відбулося вертепно-колядове дійство «Нова радість стала», яке містянам та гостям Дніпра подарували дитячі творчі колективи закладів позашкільної освіти міста. В ошатно вбраному фоє вокзалу майже годину лунали різдвяні віншування, щирі побажання здоров’я й добра, миру та достатку, радісний сміх, сяяли спалахи мобільних телефонів і посмішки численних глядачів.


Юні артисти, змінюючи одне одного, співали життєлюбних колядок, виконували хореографічні композиції, дарували чудовий настрій тим, хто прибув до Дніпра залізницею або на вокзалі ще очікував на залізничну подорож. Присутнім запропонували і справжній український вертеп — з Козою, Звіздарем, Чортом та іншими традиційними персонажами цього театралізованого дійства.

Окрім того, захоплені глядачі, серед яких було чимало дітлахів, мали змогу отримати солодкі призи, правильно відповівши на віршовані запитання про українську обрядову та звичаєву культуру, а також сфотографуватися на згадку в тематичній фотозоні.

Видовищні дійства, які не лише дарують тепло і радість, а й демонструють народні традиції, на центральному вокзалі Дніпра відбуваються вже другий рік поспіль. І вдруге свято проходить за підтримки Дніпровської міської ради і за сприяння АТ «Укрзалізниця».

Переглянути фото з заходу можна на сторінці регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» у Facebook.