Друк
03.12.2019

На Південній залізниці відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями

Сьогодні, 3 грудня, у Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями, залізничники регіональної філії «Південна залізниця», підтримуючи багаторічну традицію, привітали своїх колег, котрі багато років віддали магістралі і зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

 

Так, представники магістралі відвідали своїх колег-пенсіонерів, які проживають у Харківському геріатричному пансіонаті ветеранів праці.

Окрім теплих слів пошани й поваги за багаторічну сумлінну працю на магістралі, залізничники вручили солодкі подарунки від керівництва філії та Дорпрофсожу Південної магістралі. Дотримуючись усталеної роками традиції, представники регіональної філії «Південна залізниця» передали, зібрані залізничниками сотні книг для поповнення книжкового фонду бібліотеки пансіонату.

Також до цієї дати на Південній залізниці традиційно проводяться благодійні акції з соціальної підтримки ветеранів-залізничників, організовуються урочисті зустрічі з ветеранами війни та праці, відвідини хворих пенсіонерів, які перебувають у госпіталях, лікарнях, пансіонатах.

Увага й турбота про ветеранів війни і ветеранів праці — один із пріоритетних напрямів соціальної політики регіональної філії «Південна залізниця». Зокрема, щороку залізничники організовують оздоровлення та відпочинок у середньому для 500 колишніх працівників магістралі.