Друк
16.09.2019

До кінця року придніпровські залізничники обгородять найбільш небезпечні місця на ст. Кривий Ріг та Кривий Ріг-Головний

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» проводять активну роботу в рамках Програми з попередження нещасних випадків невиробничого характеру на залізничному транспорті України на 2019 рік, зокрема, обгородження найбільш травмонебезпечних місць на станціях та перегонах.

 

Так, цьогоріч було влаштовано понад 70 м паркану на станції Ігрень. Більше 300 м огорожі з’явилося на станції Кривий Ріг-Головний, і роботи тут тривають. Їх планують повністю завершити до кінця 2019 року, а також установити огорожу на ще одній станції регіону – Кривий Ріг.

Залізобетонні плити перекриють несанкціоновані проходи, що перетинають колії в місцях інтенсивного залізничного руху; обмежать доступ у зони проведення маневрових та інших потенційно небезпечних для сторонніх осіб робіт.

Нагадаємо, що системну роботу з огородження найбільш небезпечних для громадян місць придніпровські залізничники розпочали в 2017 році. Вибір об’єктів, де влаштовують загороджувальні паркани, обумовлений аналізом невиробничого травматизму в межах регіональної філії. У 2018 році огорожі з’явилися на станціях Синельникове-2 і Кам’янське-Пасажирське, а також на перегоні Запоріжжя-1 – Запоріжжя-Вантажне.

Ця робота триватиме і надалі.