Друк
12.08.2019

Залізничники та працівники центру зайнятості провели тематичні квести в дитячих закладах Південної залізниці

Під час літніх канікул дітлахів, у рамках Меморандуму про співпрацю Державної служби зайнятості та АТ «Укрзалізниця», представники регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» спільно з фахівцями центру зайнятості відвідали дитячі заклади оздоровлення та відпочинку Південної залізниці. Мета візиту – ознайомлення юнаків зі світом професій та спеціальностей.

Відвідавши дитячі оздоровчі табори регіональної філії «Південна залізниця» «Лісова казка» та «Зміна» Харківського регіону, «Орлятко» Сумського регіону, «Молода гвардія», що у м. Полтава, залізничники влаштували ціле містечко з найпопулярнішими професіями даного виду транспорту.

Заходи пройшли в ігровому форматі – квест, учасники якого прямували за маршрутом по «станціям» під назвами залізничних професій, де мали змогу відчути себе справжніми машиністами, монтерами колії, черговими по станції, провідниками пасажирського вагона, сигналістами, електромеханіками зв’язку. Юні «спеціалісти» знаходили пошкодження, сигналізували поїздам, перевіряли документи при посадці в пасажирський поїзд та з великою захопленістю виконували всі завдання.

Участь у заході взяли також вихованці дитячої залізниці «Мала Південна». Тож учасники квесту мали змогу поспілкуватися з юними залізничниками, котрі, попри вік, уже стали справжніми професіоналами у сфері залізниці та довели, що бути залізничником - поважна та відповідальна професія.

В свою чергу представники центру зайнятості проводили профдіагностичне тестування дітей, за результатами якого у кожного були виявлені схильності до тієї чи іншої професії.

Дані заходи допомагають дітям визначитись з напрямком професійної реалізації та полегшить в майбутньому підбір кваліфікованих працівників для подальшої роботи у АТ «Укрзалізниця».